Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Tektronix WFM/WVR8000 Serisi Dalga Şekli Monitörü
Tektronix WFM/WVR8000 Serisi Dalga Şekli Monitörü
02.12.2017 11:23

Mobil ve stüdyo prodüksiyon, post prodüksiyon ve tesis operasyonlarına yönelik 8000 serisi dalga şekli monitörü ve rasterizer, HD, 4K/UHD, HDR içeriklerin kamera ayarı, renk düzeltimi, renk derecelendirme ve kalite kontrol işlemleri için ideal. 3RU boyutlu, yarım kabin rafı kaplayan, dahili ekran ve rasterizerli monitör, kaliteyi iyileştirmeye, sinyal bütünlüğünü sağlamaya ve yönetmeliklere uymaya yardımcı oluyor.

8000 serisi dalga şekli monitörü ve rasterizer, çeşitli formatlara ve standartlara uygun görüntü, ses ve yardımcı veri içeriklerini analiz edebiliyor. Tek aygıtla iş akışının her yerindeki içerik ve sinyal kalite sorunları çözülebiliyor.

Görüntü: Yüksek dinamik aralıklı (HDR) 3G/HD/SD-SDI, 4K/UHD

Ses: Analog, AES/EBU, Dolby E, Dolby Digital, Dolby Digital Plus

8000 serisi dalga şekli monitörü HD/SD-SDI ve geniş renk gamını (WCG) destekliyor; sahada yazılım opsiyonlarıyla 4K/UHD ve HDR de eklenebiliyor. HD iş akışından 4K/UHD iş akışına geçerken yeni araç almadan, kolayca yükseltilebiliyor.

4K/UHD desteği: 4K, 3G ve 2SDI opsiyonları gerekiyor

HDR Desteği: PROD opsiyonu gerekiyor

8000 serisi dalga şekli monitörü ve rasterizer, göz paterni, seğirme ve kablo uzunluk ölçümleri, derinlemesine dijital veri analizi, ses şiddeti ve ses/görüntü gecikme ölçümleriyle opsiyonel fiziksel katman analizi sunuyor.

  • ITU-R BS.1770-3’e uygun ses şiddeti takibi
  • Fiziksel katman sinyal bütünlüğü analizi.
Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi