Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > JBL PRX800W Series PA Ses Güçlendirme Sistemi
JBL PRX800W Series PA Ses Güçlendirme Sistemi
16.01.2018 18:20

JBL PRX800W Series sınıfındaki en güçlü PA sistemi. Wi-Fi teknolojisi ve gelişmiş DSP, PRX Connect uygulaması aracılığıyla sistemin frekans ayarı ve performansı üzerinde eksiksiz denetim sunuyor. Verimli bir 1500 Watt Class-D yükselteç ve patentli JBL Differential Drive teknolojisi, sınıfındaki en iyi gücü, düşük ağırlıklı yapısında sunuyor. Tamamen ahşap kabinlerde, dünya çapında kolay ve güvenilir çalışma için yeniden tasarlanan giriş paneli ve evrensel güç kaynağı var. Müzik gruplarına, DJ’lere ve diğer müzisyenlere efsanevi JBL sesini sunmak için tasarlanan PRX800W Series, akıllı canlı ses güçlendirmede yeni kuşağı temsil ediyor. 

Eksiksiz kablosuz denetim

PRX800-App-Screen PRX800W, Wi-Fi yoluyla tam kablosuz denetim sunan sınıfındaki ilk PA sistemi. iOS ve Android aygıtlar için PRX Connect mobil uygulama, her hoparlöre kablosuz bağlanarak, güçlü dahili DSP üzerinde tam denetim, kurulum ayarları, yapılandırma ve canlı ses sisteminde performans iyileştirmeyi hızlandırıyor. 

Ses kontrolü sırasında mekanda dolaşılıp hoparlörler bir sistem olarak daha iyi ses vermeleri için ince ayarlanabiliyor. İzleyicilerin mekanın her köşesinden çok iyi ses duymaları için 8 bantlı EQ, hoparlör geciktirme, ses kesme, kazanç değişkenleri kullanılabiliyor. Gösterileri çevrim dışı yapılandırıp ön ayarları kaydetmek kolay. Kullanışlı Locator işleviyle, bağlı olan hoparlörler hemen bulunabiliyor.

Güçlü ses, küçük boyut 

Bütünleşik 1500 Watt Class-D güç yükselteçleri içeren PRX800W, sınıfının en güçlü ve verimli sistemi. Patentli JBL Differential Drive bas hoparlörü teknolojisi, mıknatıs kütlesini azaltırken güç yönetimini artırarak, PRX800W’yi sıra dışı yükseklikte net, canlı sesler sunabilen bir sistem haline getiriyor. 

Turnelere uygun

PRX800W en zorlu turnelerde bile sorunsuz çalışacak yapıda tasarlandı. PRX800W hoparlörler uzun ömürlü ahşap kabinler, turneye dayanıklı DuraFlex yüzey ve çökmeye dayanıklı 16 çaplı ızgara tipi kafes gibi en iyi malzemelerle üretildi. JBL’in ünlü 100 saatlik güç testi dahil geniş kapsamlı testlerle her ortamda güvenilirliği garantilendi.

Harman teknolojisi

PRX800W Series benzersiz performans için harman’ın endüstri lideri canlı ses markalarının teknolojisini taşıyor. Elektronik devreler ve giriş paneli, Crown DSP kullanıcı arabirim teknolojilerinden türetildi. dbx Type IV sınırlama, herhangi bir frekans bandı sınırlı olursa sistemi güvenli bir seviyeye geri getirip, sesin yüksek şiddette bile net, doğru ve sıkıştırmasız olmasını garantiliyor. 

Esneklik

PRX800W Series her türlü performans ortamı için çok yönlülük sunuyor. Esnek bir arabirim ile evrensel güç kaynağı, XLR, ¼ inç, RCA girişler ve çoklu profesyonel çıkışlar ile dünyanın her yerinden eksiksiz denetim sağlıyor. Tüm JBL hoparlörlerde aynı üstün ses kalitesi olduğu için, PRX800W diğer JBL sistemleriyle birlikte kullanılabiliyor.

JBL kalitesi

Üstün ses için dünyanın en ünlü sanatçıları ve mekanları JBL’e güveniyor. JBL son 70 yıldır araştırma-geliştirmeye en çok yatırım yapan hoparlör firması. PRX800W’nin yenilikçi elemanlarından yeni değişken hızlı fan, sessiz çalışma için sadece gerektiğinde aktif hale geliyor. Hoparlörlerin ince ayarı düz frekans yanıtı ve pürüzsüz eksen dışı davranış hedeflenerek yapıldığı için, tüm mekanda canlı ses elde ediliyor.


Ürün PRX800W Series PA Ses Güçlendirme Sistemi
Marka JBL
Firma SF
Telefon 0212 227 68 00
Web www.sf.com.tr

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.