Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Harman Connected PA 1.1 Çıktı
Harman Connected PA 1.1 Çıktı
30.01.2018 12:05

Ses, görüntü, aydınlatma ve kontrol sistemleri üreticisi Harman, Mac, Windows, iOS ve Android tabletler için Harman Connected PA 1.1’i sunuyor.

Connected PA 1.1’in yeni özellikleri performans müzisyenlerine, profesyonel ses sağlayıcılara ve perakende satış mühendislerine daha fazla esneklik ve denetim sunuyor. Offline/Online kurgu modu sayesinde kullanıcılar donanıma bağlı olmadan bir etkinlik veya gösteriden önce çeşitli Connected PA uyumlu aygıtlardan birinden sanal sistem yapılandırmaları oluşturabiliyorlar. Kullanıcılar daha sonra etkinlik, kurulum veya performans için sistem yapılandırmalarını donanıma aktararak kurulum ayarları süresini ve karmaşıklığı azaltabiliyorlar.

Connected PA 1.1 miksleri yenilenen Lexicon efektleriyle zenginleştirmeyi de kolaylaştırıyor. Connected PA 1.1, Soundcraft Ui-mixer’in bütünleşik Lexicon efektleri için efekt geri dönüş kanallarını doğrudan kullanıcı arayüzünde göstererek iyi bir ses elde etmeyi hızlandırıyor ve kolaylaştırıyor. Lexicon efekt geri dönüşleri artık giriş kanallarının yanında gösterilerek, kullanıcıların yankı ve gecikme efektlerinin düzeylerini doğrudan Connected PA’dan ayarlamalarına imkan veriyor.

Dünyanın ilk tamamen bütünleşik canlı ses sistemi Harman Connected PA, Soundcraft mikserleri, JBL hoparlörleri, AKG mikrofonları ve dbx DI kutularını tek bir kolay kullanımlı arayüzde bir araya getiriyor. Connected PA sisteminin merkezinde yer alan Harman ioSYS teknolojisi, uyumlu ürünlerin birbirlerini tanımalarını sağlıyor ve profesyonel sonuçlar için sistemi otomatik olarak yapılandırıyor. Soundcraft Ui mikserlerindeki bütünleşik dbx, DigiTech ve Lexicon sinyal işleme destekli Harman Connected PA uygulamasında, müzisyenlere çeşitli mekanlarda ve gösteri ortamlarında seslerini en iyi duruma getirmeleri için yardımcı olan ön ayarlar var. Uyumlu ürünler arasında Soundcraft Ui12, Ui16, Ui24R dijital mikserler, JBL PR800 hoparlörler, dbx Di1 aktif direct box (enstrümandan gelen sinyalleri line seviyesine çıkartıp, empedansını dengeleyip dip gürültülerini ve ses bozulmalarını ortadan kaldırarak, enstrümanı miksere girmeye hazır hale getiren aygıt), AKG P5i mikrofonlar ve AKG MDAi dinamik mikrofon adaptörü var.

Harman ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 227 68 00 numaralı telefondan SF’yi arayabilirsiniz.