Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > TVU One TM1000 Vericiyle Endüstri Standardı Performans
TVU One TM1000 Vericiyle Endüstri Standardı Performans
22.07.2017 15:20

TVU One profesyonel canlı görüntü akışı çözümlerinde ileri bir adım atıyor. TVU One son derece küçük ve sağlam bir donanım kasası içerisinde görüntü iletiminde üstün hata oranı, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi ve 1 saniyeden kısa gecikme sunuyor. HEVC veya H265 sıkıştırma standardı kullanarak veri kullanımında yüksek verim ve iletim kararlılığı sunuyor. Canlı görüntü yayıncıları TVU One ile küçük, hafif, IP tabanlı yüksek tanımlı bu görüntü saha vericisinin çok yönlülüğünden; performans, özellik ve resim kalitesinden ödün vermeden yararlanabiliyorlar.

Endüstri standardında performans
Sertleştirilmiş anotlu alüminyum kasalı ve sadece 1 kilogram ağırlıklı TVU One TM1000 verici, 19 cm yükseklik, 12 cm genişlik, 7 cm derinlikte, küçük boyutlu ve taşınması kolay bir ürün. TVU One’ın bu “hepsi bir arada” çözümü, doldurulabilen dahili pil, birden fazla gömülü hücresel modem ve harici USB modemler kullanma seçenekleri sunuyor. Kolay taşıma için bir kutusu var.

Dokunmatik ekran denetimi
TVU One TM1000’deki kullanımı kolay 3.5 inç LCD dokunmatik ekran kontrolleri, her iletim üzerinde görüntü ön izleme, sistem durumları ve ince tanecik denetimi sağlıyor. Bir TVU receiver veya transceiver görüntü kod çözücü ile bir stüdyo noktasından ya da cep telefonuyla kablosuz da denetlenebiliyor.

Düşük güç tüketimi
TVU One TM1000 vericinin standart dahili doldurulabilen pili 120 dakika kullanım süresi sunuyor. Daha uzun süreli canlı görüntü akışı gerektiren durumlar için ürün Gold Mount ve V-Mount pillerle de uyumlu. TVU One TM1000 son derece düşük güç tüketiyor.

Tak-çalıştır kolaylığı ve çoklu IP bağlantıları
TVU One TM1000 verici farklı yapılandırmalarla özel canlı görüntü akış ihtiyaçlarına uyacak şekilde alınabiliyor. Hücresel 3G/4G/LTE (altı adede kadar gömülü modem ve dört adede kadar harici modem), Microwave, MIMO Microwave Mesh, Ka-band ve Ku-band uydu, BGAN, WiFi, WiMAX ve Ethernet gibi çok sayıda bağlantı grubu üzerinden aynı anda sinyal iletebiliyor. Canlı yayını kesmeden bağlantılar eklenebiliyor veya çıkarılabiliyor.

TVU OS yazılımıyla yüksek hız
Her boyutta canlı görüntü yayıncısının sorunsuz çalışması için gereken özellikler ve işlevlerle donatılan TVU One TM1000, TVU One’ın öncüsü olduğu portatif canlı görüntü akış vericilerindeki tek butonlu çalışma geleneğini sürdürüyor. TVU One sahada yapılandırma gerektirmiyor ve sadece bir butona basıldıktan sonra 20 saniyeden kısa sürede başlatılıyor.

InverseStatMux Plus
TVU One TM1000 vericide InverseStatMux Plus (IS+) adlı bir patentli görüntü iletim teknolojisi var. Bu sayede saatte 100 kilometre giden bir araçtan bile yayın yaparken hücresel 3G/4G/LTE modemler üzerinden 1 saniyeden kısa gecikme ile eksiksiz HD görüntü kalitesi elde edilebiliyor.

Gerçek zamanlı sakla ve ilet
TVU One TM1000 aynı anda canlı akış ve kayıt yapabiliyor. Seçilen yapılandırmaya göre 7 saat Ful HD çekimi kaydedebiliyor. HD dosya aktarım işlevi, klibin vericiye tamamen kaydedilmesini beklemeye gerek kalmadan HD kalitesinde hatasız bir görüntü klibinin stüdyoya gerçek zamanda aktarılmasını garantiliyor.

TVU Grid uyumluluğu
IP tabanlı görüntü anahtarlama, yönlendirme ve dağıtım çözümü TVU Grid ile tam uyum, bir TVU One canlı görüntü iletiminin diğer TVU Grid özellikli istasyon, operasyon merkezi veya fiziksel nokta ile paylaşılmasına imkan veriyor. TVU Grid canlı görüntü anahtarlama, yönlendirme ve dağıtımı sırasında çok az gecikmeye yol açıyor. TVU One ayrıca, TVU Command Center, TVU Alert ve TVU Booking Service dahil TVU’nun bulut tabanlı görüntü içerik yönetim çözümlerinin hepsiyle birlikte çalışabiliyor.

TVU Networks ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 529 20 15 numaralı telefondan Alen’i arayabilirsiniz.