Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > TRT Avaz ve Arı Stüdyolarında TitleBox 7 Sistemi
TRT Avaz ve Arı Stüdyolarında TitleBox 7 Sistemi
27.03.2019 11:48

TitleBox 7 KJ sistemi, AirBox 7 playout sistemi, CaptureBox 7 ingest sistemi vb. ürünlerin Türkiye’deki tek yetkilisi TechLab tarafından sağlanan TitleBox 7 sistemi, TRT Avaz ana kumanda ve Arı Stüdyoları’nda kullanılmaya başladı.

TRT canlı yayın araçlarında 40’a yakın TitleBox ürünüyle TRT’ye KJ çözümü sunan TechLab Türkiye, TRT’nin Arı Stüdyoları ve TRT Avaz ana kumandası için de yeni nesil KJ ürünü TitleBox 7 ile TRT’ye KJ çözümleri sunmaya devam ediyor.

Yeni nesil TitleBox 7 sisteminde, scripting ve otomasyon desteği ile kullanıcıya özel iş akışı seçenekleri geliştirildi. Techlab Türkiye ekibi daha önce de TRT Belgesel kanalına Pebble Beach otomasyonu ve TitleBox yazılımının beraber çalışmasını sağlayan entegrasyon çözümü sunmuştu.

Ayrıca Techlab Türkiye tarafından, TitleBox 7 teknolojisi desteğiyle, kullanıcı müdahalesi gerektirmeyen Türkiye’ye özel uygulamalar geliştirilmeye devam ediliyor.

Örneğin “Ramazan” otomasyonu, “Seçim” otomasyonu gibi  özel otomasyon çözümleri son kullanıcıya 7/24 teknik destek garantisi ile TechLab tarafından sunulmaya devam ediyor. Ramazan otomasyonu, Tivibu Ramazan kanalı dahil, bir çok yerel kanal olmak üzere bu yılda 20’den fazla kanalda kullanıldı.

TV otomasyon hizmetleri ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için 0850 532 75 69 numaralı telefondan TechLab Türkiye’yi arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.