Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Infortrend EonStor GS Bütünleşik Bellek Çözümleri
Infortrend EonStor GS Bütünleşik Bellek Çözümleri
28.05.2019 17:43

Yüksek hizmet verme süresi sağlayan ve kurumlara özel tasarlanan bir çözüm olan EonStor GS, SAN (Storage Area Network) ve NAS (Network-Attached Storage ) hizmetleri ile Cloud Gateway özeliklerini bir araya getirerek güçlü bir karma (hybrid) bulut ortamı sunuyor. Eksiksiz ürün serisinde farklı biçimlerde donanım, esnek ana kart seçenekleri, genişletilebilen, kararlı ve güvenilir modüler tasarım var. Yazılım olarak da eksiksiz veri hizmetleri ve sade, sezgisel yönetim arayüzleri sunuyor. Ortak NAS ve SAN altyapıları, kurumsal veritabanı, sanallaştırma, görüntü kurgu, dosya paylaşım, yedekleme, gözetim ve bulut veri bütünleştirme uygulamaları için ideal. Tüm ürün serisi hızlı, esnek ve güvenilir olduğu için, her kuruluşun performansına ve bütçesine göre uygun bellek deposu çözümü bulunabiliyor.

Uygun maliyetli genel amaçlı çözüm

EonStor GS 300/2000 serisi küçük ve orta ölçekli işletmelerden büyük kurumlara kadar şirketlerin bellek depo gereksinimlerini karşılayan sıra dışı SAN ve NAS iletim performansıyla geniş kapsamlı kurumsal çözümlerden oluşuyor. 4 adet modüler ana kart seti, kurulum esnekliğiyle sayısız uygulamanın veya mimari dönüşümün gereksinimlerini karşılıyor. Sistem 8 petabayttan fazla kapasiteye genişletilerek gelecekteki veri artışına yanıt verebiliyor. GS 3000 performansın önemli olduğu, GS 2000 ise düşük bütçeli uygulamalar için ideal.

Başlangıç düzeyinde çözüm

EonStor GS 1000 küçük ve orta ölçekli şirketlere özel tasarlanan bir başlangıç düzeyi çözümü. Kesintisiz hizmetler, eksiksiz veri deposu, dosya paylaşımı ve bulut bütünleşmesiyle IT personeline her türlü hafif SAN ve NAS iş yüklerini düşük maliyetli ve verimli yönetme imkanı veriyor. 4 petabayta kadar genişletilebiliyor ve 2 adet modüler ana kart seti içeriyor.

Karma iş yükleri için güçlü çözüm

EonStor GS 5000/400 serisi güçlü performans, esneklik, genişletilebilirlik ve verimli üretkenlikle Infortrend’in yüksek performanslı çözümlerinin omurgasını oluşturuyor. Yüksek iş yükleri altında bile genel üretkenliği yükselterek büyük miktarlarda giriş-çıkışları ve dosya aktarımlarını yönetebildikleri için SAN, NAS ve bulut bütünleştiren karma ortamlar için idealler.

Karma veri deposu grupları

IT personeli her gün verilerin miktarının büyümesi, çok sayıda donanım aygıtının yönetimi, yıllık bütçede kesintiler gibi sürekli değişen sorunlarla yüzleşiyor. EonStor GS bu gereksinimlere göre karma bir flash bellek olarak kurulabiliyor ve SD Cache veya Automated Storage Tiering teknikleriyle bir arada SSD’lerin (katı hali disk) yüksek performansı ile HDD’lerin (manyetik sabit disk) geniş kapasitesinden yararlanıp sık erişilen verileri SSD’lere otomatik olarak taşıyarak kaynakları kolay yönetip uygun kullanabiliyor. 

Zengin ana kart arabirimleri

Çok farklı kurumsal uygulama tipleri olduğu için, gereken haberleşme arabirimleri de değişebiliyor. Infortrend SAN ortamlarında FC 16Gb/s, FC 8Gb/s, iSCSI 40Gb/s, iSCSI 10Gb/s, iSCSI 1Gb/s, InfiniBand 56Gb/s ve SAS 12Gb/s haberleşme arabirimleriyle tüm uygulamalar için eksiksiz uyumluluk sağlıyor. Ayrıca ağ ortamlarında hızlı ve kolay veri paylaşımı ve veri aktarım kalitesi için 40GbE/25GbE/10GbE/1GbE portlar da sunuluyor. 

Infortrend ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 283 54 39 numaralı telefondan Bilgipark’ı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.