Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Calrec IP Çalışma Uyumluluğu Testlerini Geçti
Calrec IP Çalışma Uyumluluğu Testlerini Geçti
23.10.2019 19:50

Calrec yeni JT-NM Interop (Joint Task Force on Networked Media) IP testlerini geçerek artık IBC 2019’da yayınlanan JT-NM Tested Catalog listesinde yer almaya hak kazandı.

VSF, SMPTE, AMWA ve EBU desteğine sahip JT-NM’nin yaptıkları gerçek IP çalışma uyumluluğu çabasını sürdürmek açısından çok önemli. İçeriğindeki NMOS, sadece IP görüntü akışlarıyla birlikte bir ağa bağlı IP teknolojilerinin keşfedilmesi ve tanıtılması için değil, merkezi bir noktadan bağlantı yönetimi için de standart bir mekanizma olarak önemli. Bu sayede operatörler bağlantılarını yapılandırmak için bir ağ üzerindeki her aygıta giriş yapmak (log in) zorunda kalmıyor, kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü ile farklı üreticilerden gelen ayıtlar arasında görüntü akışlarını dinamik olarak yönlendirebiliyorlar. 

JT-NM Tested programı IP teknolojilerini kurarken her bir teknolojinin karşılıklı çalışma uyumluluklarının nasıl olduğunu ve ilgili SMPTE standartlarına ne kadar uygun olduklarını bilmek isteyenlere yönelik tasarlandı. Calrec en son ST2110 ve ST2022-7 kategorileri için gereken testleri geçti. 

Calrec ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 212 80 75 numaralı telefondan A+SF’yi arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.