Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > EMS IBC 2019 Fuarında Yeni Çözümlerini Tanıttı
EMS IBC 2019 Fuarında Yeni Çözümlerini Tanıttı
23.10.2019 19:55

Yıllardır birçok uluslararası fuarda ülkemizi başarıyla temsil eden EMS (Easy Media Suite), geçtiğimiz ay Amsterdam’da düzenlenen IBC fuarında yeni çözümlerini tanıttı.

IBC fuarına yıllardır katılan EMS, bu yıl yine aynı yerinde yani Hall 8 C92’deydi.

Sektör ihtiyaçlarına göre ürün portföyünü sürekli genişleten EMS’in bu yıl fuarda tanıttı ürünlerden bazıları şöyle:

Easy CG 4K/HD/SD Karakter Jeneratörü

Easy CG çok sayıda grafik ve multimedya oluşturma, görüntüleme ve kontrol etme imkânı sunan uygun fiyatlı, ölçeklenebilir ve kullanıcı dostu bir KJ uygulamasıdır. Yayın grafiklerinizi gerçek zamanlı veya offline olarak tasarlayabilir, isterseniz Fill ve Key ile senaryoları kullanabilirsiniz. Easy CG şimdi dahili NDI desteğiyle IP tabanlı kurulumlar için uygundur. Easy CG, haber kanalları, müzik kanalları ve tematik kanallar için ideal çözümler sunar. Hava durumu raporlamaları, spor, seçim programları gibi ekrana hızlı bir şekilde çeşitli bilgilerin ve istatistiklerin verilmesinin gerektiği çalışmalarda, Easy CG hızlı ve göz alıcı grafiklerle ekranını markalamak isteyen kullanıcılar için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır.

Easy OnAir 4K/HD/SD Playout Çözümü

Facebook, Youtube gibi sosyal ağlar üzerinden canlı yayın yapabilmek için 4K destekli yayın yazılımıdır. Easy OnAir ile 4K videolarınızı, PAL, HD, SD dosyalarınızı aynı playlist’te oynatabilirsiniz. 7/24 stabil uygulama ve kullanıcı dostu arayüzü ile kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Easy OnAir, HD/SD çok sayıda farklı formatı oynatabilir. Farklı çözünürlükte görüntü dosyalarını farklı ses dosyalarıyla bir arada oynatabilirsiniz. Şimdi NDI özelliği ile ağ bağlantınız üzerinden yüksek kaliteli video akışı gönderebilir veya alabilirsiniz. 

Easy Ingest Profesyonel Kayıt Yazılımı

Yüksek kalitede sürekli kayıt almak isteyen televizyon kanalları, medya takip merkezleri, prodüksiyon firmaları veya güvenlik amaçlı yüksek kalitede kayıt yapmayı düşünen kuruluşların görüntü kayıt ihtiyaçlarını karşılayan Easy Ingest 7/24, profesyonel görüntü ve ses kartlarını kullanarak sürekli kayıt oluşturulmasını sağlayan güçlü ve güvenilir bir kayıtçı yazılımdır. 

Easy Multiviewer Ön İzleme Çözümü

Easy Multiviewer, kullanıcıların çok programlı transport stream’lerini (MPTS) veya tek programlı transport stream’lerini (SPTS) izlemelerini, analiz etmelerini ve kontrol etmelerini sağlar. IP kaynağı, SDI, HDMI, DVB-S, DVB-T ve DVB-C’nin yanı sıra şimdi NDI kaynakları da görüntülenebilir. Yayın sırasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında, Easy Multiviewer oluşan hatanın tespitinde ve bunun uydu kapasite sağlayıcısından mı, uplink kısmından mı yoksa stüdyo kısmından mı kaynaklandığının raporlanmasında yardımcı olmaktadır. 

Easy IP Encoder Profesyonel Encoder Çözümü

Easy IP Encoder kompakt, yüksek performanslı, yüksek çözünürlüklü MPEG-4, MPEG-2 ve H.264 stream kodlama çözümüdür. Yayıncılıkta görüntünün bir noktadan uzak noktalara iletilmesi için sıkıştırılması gerekir. Easy IP Encoder’la HD veya SD çözünürlüklerde MPEG-4 veya MPEG-2 olarak video görüntü encode edilebildiği gibi, yine HD ve SD çözünürlükte H.264 kodek ile de görüntü encode edilebilir. Unicast ve Multicast IP desteği bulunur. Bu sayede ihtiyaç duymanız halinde multicast çıkış alarak, stream çıkışlarını kaydedebilir veya Easy IP Multiviewer ile ön izlemesini yapabilirsiniz. 

Easy MAM Medya Varlık Yönetim Yazılımı

Easy MAM, kurum için değeri olan ses, video, resim gibi bütün dijital verilerinizi arşivlemek ve kolayca bulabilmek, kategorize edebilmek, istediğiniz zaman ve yerde kullanabilmek için geliştirilmiştir. Easy MAM, kolay kullanımlı, ölçeklendirilebilir ve ekonomik bir çözüm sağlar. Merkezi bir multimedya içerik kataloğu sunan Easy MAM, kolay ve gelişmiş arama, kategoriye göre arama veya kriter değiştirme, yetkilendirme yönetimi, güvenli ve hızlı paylaşma, veritabanı desteği ve üçüncü firma ürünleriyle bütünleşme gibi özelliklere sahiptir. 

EMS ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 582 23 07 numaralı telefondan Devtek’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.