Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Bulgar Medya Grubu Vitec Markalarıyla Çözümü Seçti
Bulgar Medya Grubu Vitec Markalarıyla Çözümü Seçti
22.11.2019 12:48

Bulgaristan’da en çok izleyiciye sahip bTV Media Group yeni stüdyosuna Autoscript ile Vinten’den son teknolojili teleprompter ve kamera desteği donanımı kurdu. Başkent Sofya’daki modern yayın haber odasına Vector 750 pan-tilt kafalı yedi adet Vinten Quartz pedestal ile Autoscript EPIC-IP17 teleprompter’lar alındı. 

Bulgaristan’ın ilk özel ulusal televizyon istasyonu bTV’nin yanı sıra, bTV Media Group’un televizyon bölümünde bTV Action, bTV Cinema, bTV Comedy, bTV Lady ve RING kanalları da var. Üç adet çok işlevli set, 11 görüntü duvarı içeren, toplam 450 metre kare genişliğindeki yeni stüdyo, bTV’nin geçmişindeki en büyük ölçekli proje olup, Orta ve Doğu Avrupa’da bir benzeri yok. 

Autoscript ve Vinten donanımı, kamera koreografisinde maksimum esneklik ve işlevsel verimliliğin temel alındığı geniş bir tasarımın parçası. Her kamera kurulumunda zarif karbon fiber üst kapaklı bir Autoscript EPIC-IP17 teleprompter ile bütünleşik bir sunucu monitörü var. 

Autoscript ve Vinten Bölge Satış Müdürü Martin Leuenberg şunları söyledi: “Cihazlarımızın bTV’nin yeni stüdyo projesinde önemli bir rol oynadığını görmek bizim için bir onur. Benzersiz bir 360 derece set içeren bu görülmeye değer stüdyo sayesinde bTV muhabirleri en önemli haber, spor, etkinlikleri daha da dinamik, erişilebilir ve etkileşimli bir şekilde sunabiliyorlar. Autoscript prompter çözümleriyle birlikte Vinten kafaları ve pedestalları, bTV kameramanlarının ve canlı yayın sunucularının gücüne güç katarak bu çalışmalarda önemli bir rol oynuyor.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.