Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Yeni VoD Platformu VSN Play
Yeni VoD Platformu VSN Play
25.06.2020 13:53

VSN Wired tarafından üretilen özel görsel-işitsel içeriğe yönelik artan taleplere yanıt olarak VSN endüstrideki müşterileriyle, çözüm ortaklarıyla ve her türde profesyonelle daha yakınlaşmak için yeni bir online VoD (isteğe bağlı görüntü) aracı sunuyor.

VSN Play artık şirket tarafından düzenli olarak üretilen görsel-işitsel içerikler için hedef olacak; çözümlerin ve sistemlerin reklam ve tanıtım görüntülerinden web seminerlerine, örnek proje incelemelerinden eğitim görüntülerine ve elbette isteğe bağlı ürün demolarına ve şirketin düzenlediği sanal etkinliklerde yayınlanan tüm görüntülere kadar. Amaç şirketin tüm görüntülerini hiç zaman kısıtlaması olamadan kullanıcılar nerede ve ne zaman isterlerse paylaşmak ve kullanmak için yeni bir alan sağlamak. 

VSN Pazarlama Müdürü Patricia Corral şunları söyledi: “Görsel-işitsel içerik tüketiminden bahsederken, bence her endüstride gerçek bir devrim yaşıyoruz. Ürünlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi alma konusunda insanlar fikirlerini tamamen değiştirdiler. Artık her şey görüntülü olduğu için birçok müşterimiz ve çözüm ortağımız örneğin çözümlerimizin belli işlevlerini ayrıntılı keşfetmek için bilgilendirici görüntülere daha fazla erişim istiyorlar. Bu nedenle geleneksel web seminerlerinin ve yeni online etkinliklerin ötesinde, bu özelliklere sahip bir VoD platformu fikri doğdu.

Çok işlevli bir platform olan VSN Play sayesinde kullanıcılar ana kısımda en son içerikleri görürken, doğrudan kendi arama motorlarından belli içerikleri keşfedebiliyor, hem İngilizce hem de İspanyolca dillerinde farklı kategorileri (web seminerleri, demolar, söyleşiler), medya çözümleri (haber yapımı, koruma ve arşivleme, otomasyon ve dağıtım) veya belli ürünlerle (VSNExplorer MAM, VSN Crea, VSN One TV) filtreleyebiliyorlar. Her şey sade, sezgisel ve net görünen bir tasarım üzerinde gerçekleştiriliyor. Ayrıca görüntülerde ileride Rusça, Portekizce, Mandarin Çincesi gibi daha fazla dilde altyazı seçeneği de çıkacak. 

VSN ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.