Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sony’den Full 35 mm Frame Exmor CMOS Sensörlü, Ultra Yüksek Hassasiyete Sahip 4K Kamera: UMC-S3CA
Sony’den Full 35 mm Frame Exmor CMOS Sensörlü, Ultra Yüksek Hassasiyete Sahip 4K Kamera: UMC-S3CA
06.11.2017 16:10

UMC-S3CA kamera kusursuz 4K/29,97P/25P renkli video yakalayabilir. Kompakt boyutu ve hareketli kayıt özelliğiyle bu kamera, uzak PoV (Bakış Açısı), belgesel, vahşi yaşam ve canlı aksiyon çekimlerinin yanı sıra kablo veya yer sınırlaması olan zorlu koşullar için de idealdir.Minimum 0,004 lüks / ISO 409600 aydınlatmayla sınıfında lider hassasiyet, bu kamerayı insan gözünün görmekte zorlandığı ortamlar için ideal kılar. Oldukça hassas 35 mm full frame Exmor CMOS sensörün gelişmiş sinyal işleme ve değiştirilebilir E mount FE lensler ile bir araya gelmesi, az ışıklı ortamda olağanüstü görüntüleme performansı sağlar.

UMC-S3CA, 100 Mb/sn'ye kadar XAVC S formatını kullanarak net ve kusursuz 4K renkli video kaydeder ve çok düşük parazitli 12 megapiksel renkli fotoğraf çeker. Yüksek hızlı elektronik deklanşör, bulanıklık olmadan karakterlerin, sayıların ve insan yüzlerinin renkli videosunu çekebilir. Ayrıca kamerada, sahnede hareket olduğunda bile son derece keskin görüntüler yakalamak için mekanik enstantane bulunur. Çeşitli değiştirilebilir E mount FE lensler, kameranın görüntüleme açısını çeşitli uygulamalara göre ayarlamaya olanak sağlar.

Yeni üreteç kilidi işlevi, 2D/3D sanal gerçeklik, çeşitli etkinliklerin çok açılı canlı yayın çekimi gibi çoklu kamera kurulumlarında veya tamamlayıcı bir stüdyo kamerası olarak UMC-S3CA'yı ideal hale getirir.

Kameranın dahili SD bellek kartına uzun süreli video ve fotoğraflar kaydedilebilir veya HDMI ile harici kayıt cihazına ya da monitöre çıkış verilebilir. Örneğin, isteğe bağlı bir 256 GB bellek kartıyla, kullanıcılar standart kalitede (29,97P/60 Mb/sn) 8 saat 35 dakikaya kadar 4K video kaydedebilir

Ağırlığı yaklaşık 395 gr. olan UMC-S3CA, araç ve robotlar gibi hareketli platformlar için idealdir. Kamera; çoklu terminal, uzaktan kumanda veya bir bilgisayar ve uyumlu yazılım kullanılarak kontrol edilebilir.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.