Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > Musikmesse ve Prolight + Sound Fuarında tanıtılan Ürünler
Musikmesse ve Prolight + Sound Fuarında tanıtılan Ürünler
21.04.2018 15:02

Adam Hall

LD Systems CURV 500 Turne Hoparlör Grubu

CURV 500 Touring Array sistemi, LD Systems’ın CURV 500 serisinin en son üyesidir ve özellikle yüksek ses basıncı seviyeleri ve geniş ve uzun menzilli dispersiyon gerektiren durumlar için yenilikçi grup sisteminin uygulama alanlarını genişletir. Dört dizi uydu (çift hoparlör konfigürasyonlu iki dubleks uydu ve iki tek uydu) ile donatılmış CURV 500 TS, seyircinin arkasına bile uygun bir şekilde pürüzsüz ve dinamik bir ses yansıtmak için daha dar bir dikey dağılıma sahiptir. Güçlü ve hafif 15 inç bas reflex sınıfı D subwoofer ile ve DSP kontrolü ile birlikte, CURV 500 TS genişletilmiş profesyonel canlı ses güçlendirmesi için esnek bir PA çözümüdür.

www.adamhall.com


ADB Stagelight

OKSALIS LED Yaygın Işık

Beyaz ve renkli ışık formlarının kalitesi üzerinde tam kontrol sağlayan statik bir LED yaygın ışık lambasıdır. Oksalis yaygın ışığı HCR (High Color Rendering) teknolojisine dayanmaktadır. Her biri farklı renklere ayrılmış altı fişten oluşan bir LED ışık modülü: üç klasik temel kırmızı, yeşil ve mavi renge amber, cam ve lime eklenmiştir. Oksalis ve Klemantis aynı ışık teknolojisini paylaşır. Birlikte, olağanüstü bir renk yelpazesi kapsama alanı ve farklı şekiller ve ışık dağılımları ile çok geniş bir renk yelpazesi sunabilen bir ürün serisi oluştururlar.

www.adbstagelight.com


Alcons Audio

LR28/80 Büyük Boy Grup Hoparlör Sistemi

LR28, orta ve büyük ölçekli uygulamalarda dikey grup olarak kullanılmak üzere 3 yönlü, daha geniş formatlı bir hat kaynağı ses sistemidir. LR28, çok yüksek SPL yetenekleriyle mümkün olan en yüksek ses kalitesini bir araya getirir ve atar. Herhangi bir SPL’de mükemmel anlaşılabilirlik ve aynı ton dengesi ile tamamen öngörülebilir doğrusal tepki davranışı sunar. Alcons’un pro-ribbon teknolojisini orta ve yüksek frekanslar için uygulayarak, en düşük güç sıkıştırması altında% 90’a varan daha az bozulma ile süper hızlı darbe tepkisi elde edilir.

www.alconsaudio.com


Allen&Heath

ME Kişisel Miks Sistemi

ME kişisel miks sistemi, müzisyenin kendi monitör miksini kontrol altına almasını sağlar. Her bir performansçıya, kendileri için mükemmel bir şekilde çalışan, kendi mikslerinin ince ayrıntıları üzerinde azami kontrol veya sadece minimum tuşların basılmasını isteyecekleri özel bir kurulum verilebilir. Basit kontroller ve anlık aşinalık için net görsel geri bildirim ile çalışması sezgisel ve zariftir, ME-500, hemen herkesin anlar içinde öğrenmesi için hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilen güçlü ve hızlı bir çözümdür. ME-1en talepkar yapımları tatmin etmek için 40 kanala kadar hassas kontrol sağlayan piyasadaki muhtemelen en sofistike kişisel mikserdir.

www.allen-heath.com


Altman Lighting

Pegasus LED Fresnelleri

6 veya 8 inçlik beyaz çıkışlı LED Fresnel olarak sunulan Pegasus, hem tiyatro hem de stüdyo Fresnel’den beklenen yumuşak ışık çıkışını taklit eden bir kısma ve DMX kontrollü armatürdür. 150W altında, Pegasus 750 Watt akkor muadillerinin çıkışını karşılar ve 10-70 derecelik spot-flood ışın yayılımı ile dört farklı renk sıcaklığında da kullanılabilir.

www.altmanlighting.com


ARRI

SkyPanel S360-C LED Işık 

Yeni SkyPanel S360-C, ARRI’nin şimdiye kadar ürettiği en büyük ve en parlak LED ışık kaynağı. ARRI SkyPanel her zaman güçlü çıkışı ve geniş ışık açıklığı ile biliniyor. Yeni S360-C, bugüne kadarki en geniş ve parlak SkyPanel ile ARRI’nin LED yumuşak ışık serisini genişletiyor. SkyPanel S360-C sadece güçlü olmakla kalmayıp, çok yönlü bir LED aydınlatma aygıtı. Tam renk denetimi, çok geniş açıklıkta aydınlatma efektleri, dahili kablosuz DMX ve karbon fiber bağlantı mafsalı ile üstün bir aydınlatma çözümü.

www.arri.com


AudioPressBox

APB-D216 R-D Sürücü

2 kanallı aktif sürücü ünitesi, yüksek kaliteli dijital-analog dönüştürücüye sahip 2 analog DANTE girişine sahiptir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak Line veya Dante girişi arasında geçiş yapabilirsiniz. Ön tarafta 16 Hat / MIC Seviye Çıkışı ve arkadaki genişleticiler için bir çıkış sunar. Ön çıkışlar dengeli ve her çıkış için seçilebilir çıkış seviyesinde bağımsız transformatör ile izole edilir. AudioPressBox genişleticilerle çıkış sayısını, kanal başına 48 adede kadar ek Line / MIC çıkışı ile genişletebilirsiniz. AudioPressBox standardı olarak, tüm ağa bağlı gazeteciler için mükemmel ses sinyalini elde etmek amacıyla yüksek geçirgenli filtre ve sınırlayıcı ile sıkıştırıcı gibi sinyal işlemini kullanabilirsiniz.

www.audiopressbox.com


Audio - Technica

Artist Elite 5000 Serisi Kablosuz Sistem

Profesyonel turlarda, stadyumlarda, konser salonlarında, ibadethanelerde ve diğer zorlu ses ortamlarında kullanılmak üzere tasarlanan Audio-Technica’nın çift alıcılı Artist Elite 5000 serisi, dünya çapında sanatçılar, yayıncılar ve sunucular için inanılmaz ses kalitesi ve kanıtlanmış, eleştirmenlerce beğeni toplayan performans sunuyor. Yeni geliştirilen 5000 serisi, yüksek ve düşük frekansları ayrı ayrı işleyen çift kompansatörü ile kablosuz canlı ses standartlarını belirliyor. Ayrıca, A-T’nin tescilli IntelliScan kabiliyeti, 996-kanal frekans çevikliği, gerçek çeşitlemeli çalışma, yumuşak dokunuşlu kontroller, dijital Tone Lock susturucu, tüm vericilerde arkadan aydınlatmalı LCD ekranlar ve UniPak vücut paketi vericileri üzerindeki kilitleme pil kapıları özellikleri de vardır.

www.audio-technica.com


Avid

Avid VENUE | S6L Canlı Ses Miks Platformu 

Medya ve eğlenceyi güçlendiren platform Avid, ödüllü Avid VENUE | S6L ses sistemi ailesine, hepsi birleşik bir platformda üç yeni kontrol yüzeyi, yeni bir motor ve iki yeni I/O rafı olan büyük bir ekleme yaptı. Her boyutta prodüksiyon, alan veya bütçe gereksinimini karşılamak için eşsiz modülerlik, ölçeklenebilirlik ve esneklik sunan VENUE | S6L, tüm sistem bileşenlerinde% 100 yazılım, donanım ve program dosyası uyumluluğuna sahip sektörün tek canlı ses platformudur. Avid VENUE | S6L, stüdyo, monitör, yayın ve tiyatro gibi bir dizi uygulama için sınıfında en iyi işlevselliği sunan modüler bir canlı ses miks sistemidir. Bu yeni sürümle, VENUE | S6L bir sistemi herhangi bir prodüksiyonu, alan veya bütçe gereksinimini karşılayacak şekilde yapılandırmak ve ölçeklendirmek için artık daha fazla bileşen seçeneği sunmaktadır. Müşteriler mikslerin kontrolünü, 16 ila 48 fader sunan yeni S6L-48D, S6L-24C ve S6L-16C dahil beş yüzey seçeneği ile alabilirler. Bu kontrol yüzeyleri yeni E6L-112 de dahil olmak üzere üç motor seçeneği ile eşleştirilebilir ve yeni Stage 32 ve Local 16 dahil olmak üzere S6L’nin dört I/O raf seçeneklerinin herhangi bir kombinasyonuna bağlanabilir.

www.avid.com 


Clair Brothers Audio

10SPOT Hibrid Hoparlör

Clair Brothers, yine çığır açan ve ses endüstrisini ileriye taşıyan yenilikçi bir hoparlör daha üretti. Bu yıl, 10SPOT - Clair Brothers Curved Array teknolojisini, One Series koaksiyel korna teknolojisi ile bir araya getiren üstün bir hibrid hoparlör olarak tasarlandı. Sonuç, dinleme alanlarını ortalama geleneksel nokta kaynaklarınızdan daha tutarlı bir şekilde kaplarken, az görsel alan kaplayan benzersiz bir form faktörü hoparlördür. 90Hz - 20,000Hz frekans yanıtı ile, konuşma ve müzik reprodüksiyonunun önemli olduğu durumlarda mükemmel bir çözümdür. Form faktörü, dispersiyon karakteristikleri ve dört integral montaj noktası nedeniyle 10SPOT, çeşitli uygulamalarda tavandan duvara kesişme noktalarına yakın montaj için çok uygundur - otel / kulüp, bar alanları, sahne sanatları merkezleri, arenalar ve oditoryumlar, gece kulüpleri, yolcu gemisi mekanları ve A / V sistemleri desteği mevcut.

www.clairbrothers.com


Clay Paky

Axcor Profile 900 LED Işık

Axcor Profile 900 ile Clay Paky, tasarım araştırmasında yeni bir yol başlattı: geleneksel bir deşarj lambası yerine bir LED ışık kaynağı kullanan ilk Clay Paky spot ışığı. Clay Paky, yüksek ışık verimi, yaklaşık 900 Watt’lık toplam güç ve 46.000 lümen (24.000 lümen çıkış) ışık akısı olan beyaz bir LED motoru kullanmayı seçti ve renkleri oluşturmak için bir çift dikroik filtreli sistemle birleştirdi. Güçlü ışık çıkışı sayesinde, Clay Paky Axcor Profile 900, kendi sınıfının en üst seviyesinde yer alır ve her parametrede modern teknolojinin en iyisini sunar: ürettiği beyaz ve renkli ışığın özellikleri, mükemmel keskin projeksiyonlar oluşturma yeteneği ve özel ışın şekillendirme sisteminin hassas mikro-mekaniği.

www.claypaky.it


Coda Audio

APS Hoparlör Grubu

APS, Arrayable Point Source’un kısaltmasıdır ve “herşey dahil” bir çözüm. Orta ölçekli uygulamalar söz konusu olduğunda, CODA’nın en esnek üç yönlü çözümü ve gerçek bir hibrid nokta kaynaklı hoparlör grubudur (line array). APS’yi tek bir hoparlör, bir sahne dolgusu olarak kullandığınızda ya da tümünü ana askıya aldığınızda; ve esneklik ve ölçeklenebilirlik seviyesi gibi özellikleri kullanıcılar tarafından küçük ve orta ölçekli uygulamalarda tekrarlanabilir, üstün sonuçlar elde edebilir. Böylece DJ ve küçük gruplardan dans kulüplerine, canlı mekânlara, tiyatrolara, ve hatta küçük stadyumlara kadar her yerde kullanılabilir.

www.codaaoudio.com


Coemar Lighting

ReLite LED Işık

ReLite sayesinde 1K ve 2K Fresnel armatürlerinizi yeniden canlandırın: Gerçek yenilenmiş LED ışıklandırma seçeneği, yüksek CRI> 90 ile mükemmel beyaz ışık kalitesi, uzun ömürlü LED lamba, TV/broadcast kurulumu için titreşimsizliğiyle ideal. Geleneksel triyak AC veya igbt kısıcılarla % 100 - % 2 – arasında pürüzsüz kısma gerçekleştirilebilir. Neredeyse hiç ısı oluşmadan büyük güç tasarrufu sağlanarak, güç tüketimi % 90 oranında azaltılabilir.

www.coemar.com


De Sisti

SoftLED 4 XL Beyaz Işık

800mm genişlikte SoftLED 4 XL, 180W güçte bir LED ışık kaynağı. Son derece eşit dağılımlı yumuşak ışın demeti, yumuşak beyaz ışık, etkin ışık demeti denetimi, hassas referans beyaz ışık sağlayan SoftLED 4 XL, stüdyoda çoklu kamera çekimleri için ideal. Küçük ve hafif ürün çok yüksek verimliliği sayesinde enerji tasarrufu yapıyor. %100 ile %0 arasında pürüzsüz kısma, kırpışmasız çalışma sağlıyor.

www.desisti.it


DiGiCo

4REA4 Ses Çözümü

DiGiCo bağlantı seçenekleriyle 4REA4 ses işleme sistemi ve güçlü 4REA4 kontrol yazılımı, yönlendirme, işleme ve miks denetimiyle performans alanını tüm kuruluma genişletiyor. 4REA4 sinyal işleme donanımında her biri kendi stereo master çıkışına, CG ve FX grafiklerine sahip dört özel amaçlı miks alanı var. 128 giriş kanalı ve 48 buss çıkışı işleme şeridiyle istenen alana sinyal işleme atanabiliyor. 

www.digico.biz


DMG Lumiere

MIX LED Işık

MIX, herhangi bir renk LED kaynağının en iyi Rosco jel eşleşmelerini sağlar. Kırmızı + Lime + Yeşil + Mavi + Sarı + Beyaz. Olarak 6-LED renk miksi gerçekleştirir. Bu, RGBW veya RGBA armatürlerinden daha geniş bir renk yelpazesi oluşturmasını sağlar. Buna ek olarak, serideki kırmızı ve açık yeşil yayıcıları sadece MIX için üretilir - bu, sadece MIX ışığından elde edilebilen renkler, tonlar ve tonlar oluşturulabileceği anlamına gelir. MIX kütüphanesindeki her Rosco jel rengi, Rosco’nun renk uzmanları tarafından tungsten ve günışığı kaynaklarıyla eşleştirilerek, göz, ölçüm ve kamera ile doğrulanmıştır. Ek olarak, MIX kontrol yazılımı ayrıca renk eklemeden önce ışığın temel renk sıcaklığını ayarlamanıza izin verir. Örneğin, Roscolux # 18 Flame, bir gün ışığı kaynağındaki tungsten ışığında tamamen farklı görünür. Film yapımcıları, rengi seçmeden önce MIX’in renk sıcaklığını seçmelerine izin vererek, sette diğer fikstürlere daha doğru jel eşleşmeleri sağlar.

www.dmglumiere.com


eyevis

ePANEL LED Modül Ekranlar

ePANEL ürün ailesinin yepyeni LED modülleri, yüksek çözünürlüğe ve minimum piksel aralığına sahip, çerçevesiz LED duvarlar için mükemmel bir uyum sağlarken, aynı zamanda düşük maliyetli fiyatlandırmada en yüksek kalite standardını sunar. Şu anda, piksel aralığı 0.9 ile 1.9 mm arasında değişen dört tip ePANEL mevcuttur. Tüm modüller, Tam HD veya Ultra HD gibi tüm standart formatların kolay kurulumunu sağlayan 16: 9 en/boy oranına sahiptir. Yüksek kaliteli LED’lerin ve fabrika kalibrasyonunun ön seçimi sayesinde, tekli ePANEL modülleri bir araya gelir. Örneğin, perakendecilik, TV stüdyoları ve kritik görev kontrol odalarındaki videoların ve görüntülerin sunulması için uygundurlar. ePANEL ürün ailesi, Çin’in önde gelen LED üreticisi Unilumin ile işbirliğine dayalı bir geliştirmeden doğdu. İki şirket son zamanlarda, ekran kontrolünün ve sinyal işlemenin teknik uygulamasında yüksek uzmanlığı ile eyevis’in desteklediği stratejik bir ortaklığa girdi. Çinli ortak ise üretim kapasitesine ve üretim hızına katkıda bulunmaktadır.

www.eyevis.de


Focusrite Pro

Focusrite RedNet D16R Dante Arabirimi

RedNet D16R AES, Dante ses ağına veya ağından 16 kanal AES / EBU bağlantısı sunan 1U, 19 inç rafa monte bir Dante arayüzüdür. Dijital konsollar, güç amplifikatörleri veya diğer herhangi bir AES3 donanımlı ses cihazı ile herhangi bir Dante ağı arasında köprü oluşturmak için mükemmel olan RedNet D16R, her bir giriş çiftinde herhangi bir AES3 kaynağıyla “tak-çalıştır” işlemine izin veren SRC’ye (Örnek Oranı Dönüştürme) sahiptir. S / PDIF I / O, CD veya katı hal kaydediciler / oynatıcılar gibi ekipmanların entegrasyonuna olanak verirken, Word Clock I / O ve DARS (Dijital Ses Referans Sinyali) bağlantıları, geniş bir harici kaynak ve donanım yelpazesi ile senkronizasyon sağlar.

www.pro.focusrite.com


Green Hippo

Par4Keet Görüntü Yönetim Aracı

Par4Keet sağlam kasasında 4K çözünürlükte kaliteli görüntü oynatma ile gerçek zamanda medya manipülasyon ve çok ekranlı yapılandırma işlevlerini bir araya getiriyor. Sistem yaratıcı görsel kurulumları hızla ve kolayca yapmaya yönelik araçlar sunuyor. SMPTE ve TCP/IP gibi protokollerle bütünleşme, logo bindirme, giriş/çıkış noktaları belirleme gibi işlemler, ürünün sezgisel arayüzünden gerçekleştirilebildiği için, ek sinyal işleme cihazına veya kurgu sistemini ziyaret etmeye gerek kalmıyor. Geniş kapsamlı çıkış eşleştirme araçları, görüntü duvarı denetleyicilerde bulunan işlevlerin çoğunu getirdiği için, üçüncü firmaların işlemcileri gerekmeden yarı profesyonel ve amatör düzeyde ekranlarla bile son derece yaratıcı ekran düzenleri oluşturulabiliyor. 

www.green.hippo.com


König & Meyer

26782 Ekran/Monitör Sehpası

Şık ekran ve monitör sehpası, hoş tasarımlı bir döküm demir tabana sahip. ürünle birlikte verilen aksesuarlar ile tek kişi, VESA standardına göre 24 inç ve 26 inç düz ekranlar için kurulum yapabiliyor. Geniş boru, kabloları düzenleyip saklamak için yer sağlıyor. Ergonomik yükseklik ayar vidası kullanılarak sehpanın yüksekliği adımlarla ayarlanabiliyor.

www.k-m.de


Lawo

V_Matrix IP İşleme Platformu

Sanal çoklu görüntüleyici işlevine sahip V_Matrix IP yönlendirme ve işleme platformu artık IP ve SDI kaynaklar için bütünleşik çoklu görüntüleyici yeteneği sunuyor. Sanal modüller SMPTE2024 VC-2 sıkıştırılmış görüntüleri, sıkıştırmasız 4k/UHD, 3G, HD ve SD görüntüleri, gömülü ve ayrık sesleri, ultra düşük gecikmeli piksel mükemmelliğinde mozaik üretimini destekliyor.

www.lawo.com


Litepanels

Gemini 2x1 Soft Panel Işık

Litepanels Prolight + Sound fuarında son derece hassas ve çok yönlü 2x1 yumuşak ışık paneli Gemini’yi sergiledi. Gemini’nin en son aygıt yazılımı yükseltmesi, tamamen kişisel olarak düzenlenip ön ayarlara kolayca kaydedilebilen acil durum ışıkları, yangın, TV ve ton patlamaları gibi çeşitli sinematik efektlere imkan veriyor. Gemini sunucuları aydınlatmak ve sıra dışı renkler sunmak için mükemmel tam spektrum beyaz ışık sunarak renk düzeltme işlemi gereğini ortadan kaldırıyor. Aydınlatma uzmanları 360 derece renk tekerleğindeki her türlü renkle ve Gemini’nin renk kodları içerisindeki jellerle yoğun ışıklandırma yapabiliyorlar. Gemini’nin çok yönlü, balastsız, hafif tasarımı, ışığın çekimlerde donatımlara kolayca yerleştirilmesini sağlıyor, ve güç kaynağı dahili olduğu için daha az kablolama gerektiriyor. Yapımları kolaylaştıran bu yumuşak ışık paneli, Anton/Bauer CINE VCLX ile yüksek yoğunlukta, mobil enerjili çalışma sağlıyor. 

www.litepanels.com


MA Lighting

grandMA3 Aydınlatma Konsolları

Frankfurt’ta gerçekleştirilen Prolight + Sound fuarında sergilenen grandMA3 konsollar, adeta bir aydınlatma konsolundan neler beklenebileceğini yeniden düşündürüyor. Zarif sistemin mimarisinde, yeni bir aygıt, özellik ve efekt yönetim yaklaşımı var. Daha iyi bir kullanıcı arayüzüne sahip çözüm, pratik işleri daha sezgisel hale getirecek şekilde tasarlandı. Fuarda 13 adet tam donanımlı grandMA3 demo istasyonunun yanı sıra, özel amaçlı bir grandMA3 tanıtım salonu da vardı. Yetmiş kişilik bu salonda ziyaretçiler MA ürün uzmanlarından grandMA3 konsolun canlı sunumunu izlediler. 

www.malighting.com


Robert Juliat 

Dalis 860 Cyclight Spice Renkli LED Işık

Güçlü, pürüzsüz aydınlatma ve çok çeşitli pastel ve doygun renkler elde etmek için tasarlanan Dalis, sekiz renkli LED ışık yayıcı (kırmızı, yeşil, mavi, lacivert, koyu sarı, cam göbeği, sıcak beyaz 2200K ve serin beyaz 6500K) içeriyor. Bu altı renk ve iki beyaz seçenekleri, son derece geniş bir renk gamına erişim sağlıyor. Ayrıca beyaz yayıcılar desaturasyonunu kolaylaştırarak, etkileyici pastel tonlar sunuyor. Ayrıca dört LED yayıcı grubu her renkte 16 bit ile bağımsız olarak da denetlenerek, pürüzsüz geçişlerle ayrıntılı ve akıllı renk miksleri sağlanabiliyor. Gelişmiş bir fansız soğutma sistemine sahip Dalis, sessiz çalıştığı için opera salonları, stüdyolar, tiyatrolar, televizyon ve eğlence uygulamaları için ideal.

www.robertjuliat.com


Sachtler

Flowtech 75 Dolly ve Taşıma Kolu

Sachtler ile Vinten, flowtech 75 için iki opsiyonel aksesuar geliştirdi; çıkarılabilen bir tutma yeri ve küçük ve hafif bir dolly. flowtech 75 dolly kolay kullanım için bütünleşik bir tutma yeri ile ayak frenlerine sahip. Katlanabilir tasarımı sayesinde küçük ve nakliyesi kolay bir hale geliyor. Sadece 4,7kg ağırlıktaki dolly, 53 santimetre yarıçaplı gövdesinde 40 kilogram yük taşıyabiliyor. Yeni flowtech 75 taşıma kolu sayesinde flowtech sistemi tek elle güvenle taşınabiliyor, ve üç flowtech aksesuar kenetlenme noktasından birisine kolayca takılıyor.

www.sachtler.com


Solid State Logic

S300 Konsol 

Solid State Logic, küçük boy S300 ses konsolunun 32 fader’li modelini Prolight + Sound’da tanıttı. S30 çok çeşitli yayın kurulumları ve OB araçları için üstün performans ve değer kombinasyonu sunuyor. Sabit düzenli kompakt denetim yüzeyi, SL’nin tüm System T ağ unsurlarıyla (konsollar, uzak dosyalar, dokunmatik arayüzler, Tempest Processing Engine, uzak PC yazılımı ve aş giriş-çıkışları) birleştirilebiliyor. S30 büyük bir sistemin parçası olarak tanımlanabiliyor, ya da daha küçük yayın tesisleri veya OB araçlarında bağımsız yapılandırılabiliyor.

www.solidstatelogic.com


Yamaha

CZR ve CXS-XLF Hoparlörler

Pasif hoparlör modelleri CZR ve CXS-XLF serisi, dayanıklı ama portatif kasada yüksek güç yönetimi ve üstün ses performansı sunuyor. Canlı müzik grubu konserlerinden DJ’lere ve kurumsal etkinliklere kadar geniş çeşitlilikte canlı performanslar ve sabit kurulumlu ortamlar için ideal CZR serisi, etkileyici bas performansıyla kristal netliğinde, yüksek kaliteli ses veriyor. CZR serisinde üç adet iki yönlü model var; 15 inç konili CZR 15, 12 inç konili CZR 12, 10 inç konili CZR 10. Hepsinde çok yüksek güç girişi için döküm alüminyum kasalı transdüserler ve 3 inç ses bobini var. Hafif ama güçlü neodmiyum mıknatıs, bas frekanslarına etki ve güç katıyor.

www.yamahaproaudio.com

En Çok Okunanlar
Dergi