Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Calrec'in Türkiye Tek Yetkili Distribütörü ASF Ses Işık ve Görüntü Sistemleri A.Ş. Oldu
Calrec'in Türkiye Tek Yetkili Distribütörü ASF Ses Işık ve Görüntü Sistemleri A.Ş. Oldu
22.01.2019 15:07

Apollo, Artemis, Summa ve Brio gibi ses konsolları, Type R gibi IP tabanlı radyo sistemi, RP1, Hydra2 ve AoIP ürünleri sayesinde dünyanın en başarılı yayıncılarının güvendiği Calrec’in Türkiye tek yetkili distribütörü ASF Ses Işık ve Görüntü Sistemleri A.Ş. oldu.

Calrec, önde gelen bir ses yayın miks donanımı tasarımcısı ve sağlayıcısı. 1964 yılında bir mikrofon üreticisi olarak kurulan Calrec’in üretim kalitesi, güvenilirlik ve ses performansında kazandığı ün, dünya çapında bir endüstri performans göstergesi haline geldi. Yayın ses, dış mekan yayın ve uzaktan prodüksiyon çözümleriyle dünyanın hemen her yerinde Calrec ürünleri kullanılıyor.

Bugün yayıncılar ses donanımlarından daha da fazla çok yönlülük ve bütünleşme talep ediyorlar. TV şirketleri sistemlerinin gittikçe daha verimli bir şekilde ve tam istedikleri teknik özeliklerde program yapabilmelerini istiyorlar. Ses sistemlerinin bunu başarabilmesi için bir bütün olarak ağlar ve ne kadar verimli olarak denetlendikleri üzerinde daha fazla durulması gerekiyor. Calrec modern yayın tesislerini iyi tanıyor ve yayın ortamlarının değişen gereksinimleri konusunda önde gitmek için yayıncılarla birlikte çalışıyor.

Calrec, yayın miks konsolları, uzaktan yapım ve ses ağ çözümleri serisi, AoIP ve IP altyapıları bilgisi ve üçüncü firmalarla bütünleştirme çalışmaları sayesinde değişen yayın ortamlarının merkez üssü. Tüm Calrec ürünleri İngiltere West Yorkshire’daki Hebden Bridge’de yer alan Calrec’in Nutclough Mill merkezinde tasarlanıyor, üretiliyor ve test ediliyor.

Müşteri araştırmalarından ürün geliştirmeye, ar-ge’den üretime ve test bölümlerine kadar ürün geliştirme sürecinin her unsuru tesis içinde gerçekleştiriliyor. Bu tüm sürecin bütünlüğünü sağlıyor ve yayın konsol piyasasında eşsiz bir kalite standardını garantiliyor.

Calrec ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 212 80 75 ve 0212 227 68 00  numaralı telefondan Calrec Türkiye Tek Yetkili Distribütörü ASF Ses Işık ve Görüntü Sistemleri AŞ’yi arayabilirsiniz.