Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Rush Media OB Filosuna Calrec Brio Konsollar
Rush Media OB Filosuna Calrec Brio Konsollar
06.02.2019 11:37

Rush Media’nın kısa süre önce tamamladığı altı güçlü OB araç filosu için konsol tercihi Calrec Brio oldu. En çok spor yayınlarında çalışan mobil ünite sağlayıcı, az yer kaplayan, yüksek kaliteli bir ses konsolu arıyordu.

Her biri özel tasarlanan Rush Media’nın 12 metre uzunluğundaki tırları, genişleyen yan platformlara sahip. Her tırda sekiz kamera kontrol ünitesi, iki adet sekiz kanallı tekrar oynatım sunucusu, iki grafik üreteci, 36 girişli bir anahtarlama cihazı, 48 portlu haberleşme donanımı ve eksiksiz ses yetenekli bir ana tır yönlendirici var. Brio tüm donanım unsurlarını sınırlı bir alanda bir araya getiriyor.

Brio 36 adet çift katmanlı fader sunuyor. Rush Media Hydra2 genişletme portunu kullanarak konsolun giriş/çıkış boyutunu iki katına çıkarabildi. Tır yönlendiricinin MADI giriş ve çıkışından yararlanan şirket, mevcut alanda yeterinden fazla kanal elde etti. 

Rush Media’nın en yeni Calrec Brio donanımlı mobil ünitesi, bir birinci lig futbol takımının kendi sahasında ve deplasmandaki maçları için kullanılıyor. Kendi sahasından yayınlar kendine özgü ses düzenli çoklu yayın sinyalleri gerektiriyor ve misafir takıma kendi yayınları için ayrı saha FX mikrofonları sağlıyor. Brio ile MADI’nin tır yönlendiriciye sağladığı fazladan I/O kombinasyonu, operatörün bu sinyalleri sağlamasını kolaylaştırıyor. 

Rush Media bölgesel ve ulusal spor yayın ağlarında kullanılan yüksek bütçeli, büyük ve çok yer kaplayan mobil ünitelere daha küçük ve düşük maliyetli alternatifler sunuyor. Fox, CBS, NBCSN ve ATTSN gibi çok sayıda yayın ağına tır sağlıyor ve canlı spor yayınlarının prodüksiyonlarını gerçekleştiriyor. 

Calrec ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 212 80 75 ve 0212 227 68 00  numaralı telefondan Calrec Türkiye Tek Yetkili Distribütörü ASF Ses Işık ve Görüntü Sistemleri AŞ’yi arayabilirsiniz.