Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Akratek "Gelişim"e Önem Veriyor
Akratek "Gelişim"e Önem Veriyor
26.02.2019 10:15

Avrupa’dan 54 programı ile akredite olan tek yükseköğretim kurumu ve Türkiye’de en çok akredite olmuş programa sahip üniversitesi olan İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ), öğrencilerine verdiği değeri yaptığı yatırımlarla da ortaya koyuyor. Türkiye’de rekorlarla imza atan İGÜ, Türkiye’de en fazla üniversite stüdyosu kurulumu yapan firma olan Akratek Elektronik ile çalışıyor. 

Üniversitenin stüdyo kurumlumunda, Datavideo 8 kanal görüntü mikseri, Fortinge Prompter, Fortinge ForIngest kayıtçı, playout ve KJ, Dynacore LED ışıklar, Panasonic P2 omuz kamerası, Acebil tripod sistemleri, Edius kurgu sistemleri, Chromakey seti, telsiz mikrofonlar, Datavideo interkom gibi ürünlere yer veren Akratek Elektronik,  şimdi de yeni çıkan ve şu anda en popüler kamera olan Blackmagic Pocket 4K kameralardan ve tüm aksesuarlarından 3 seti üniversiteye teslim etti. Bu aksesuarlar arasında Lanparte omuz seti, kameraya uyumlu Angelbird hafıza kartları, Olympus lens, Botai tripod, Acebil Dolly, Dynacore batarya, şarj cihazı, kartlar ve kart okuyucular da mevcut.

Elbette firmalar için proje yapmak ve geliştirmek önemlidir ancak proje sonrası firma veya kurum hala aynı satış firmasından alım yapmaya devam ediyorsa bu o satış firmasından ne kadar memnun kalındığının bir göstergesidir. İstanbul Gelişim Üniversitesi’nin tekrar Akratek’i tercih etmesi bu sebeple Akratek Elektronik firmasını ayrıca memnun etmektedir.

Proje hakkında daha fazla bilgi almak için 0216 291 22 30 numaralı telefondan Akratek’i arayabilirsiniz.