Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Allen & Heath SQ-7 48 Kanalı Dijital Mikser
Allen & Heath SQ-7 48 Kanalı Dijital Mikser
24.07.2019 18:28

Allen & Heath’in devrim yaratan 96 KHz XCVI FPGA sistemine sahip SQ-7, SQ serisindeki 33 fader içeren en üst model konsol. AV, kurumsal etkinlikler, canlı yapımlar gibi talepleri yüksek senaryolarda mükemmellik hedeflenerek tasarlanan SQ-7, doğal yüksek çözünürlüklü ses kalitesi ve ultra düşük, 0.7 milisaniyeden kısa gecikme sunuyor. Konsolda 32 adet mikrofon ön yükselteci, özel amaçlı stereo geri dönüş kanallı 8 adet stereo FX sistemi ve ünlü RackExtra FX kütüphanesine erişim var. Kulak içi ses takip kurulumları için ideal seçenek olan konsol grup veya aux olarak yapılandırılabilen 12 tane stereo miks sağlarken, Automatic Mic Mixing işlevi konferans ve panellerde otomatik mikrofon miksi için ideal.

Güçlü sinyal işleme

SQ mükemmel miksi yaratmak için gereken tüm sinyal işleme gücüne sahip. 48 adet girişin her biri HPF, filtreli çok hızlı bir kapı, müzikal bir 4 bantlı parametrik ekolayzır, ses düzeylerinin ve geçişlerinin denetlenmesi ve şekillendirilmesi için Peak/RMS sıkıştırıcı içeriyor. 

Yazılım eklentileri

  • DEEP: Çok sayıda uluslararası sanatçının dünya turnesinde kendini kanıtlamış olan dLive dijital miks sisteminin DEEP Processing teknolojisi, artık SQ konsolda kullanılabiliyor.
  • RackExtra FX: RackExtra FX eklentileri SQ FX Rack’ı güçlü yeni sinyal işlemcileriyle genişletiyor. RackExtra kütüphanesi zengin emülasyonlar içeriyor. 

48 mikrofona kadar genişletme

SQ konsol bağımsız çalışmak için bütün dahili giriş ve çıkışlara sahip. SLink akıllı portu sayesinde SQ bir 96 KHz ve 48 KHz raf ve sahne kutu genişletme donanımıyla toplam 48 mikrofon girişli olacak şekilde genişletilebiliyor. 

Miks deneyimi

Allen & Heath ekibi her yeni tasarımla beraber kusursuz miks deneyimine yaklaşıyor. SQ’nun çalışma panosu yüksek çözünürlüklü bir 7 inç kapasitif dokunmatik ekranda, aydınlatmalı kodlayıcılarla çevrelenerek, sezgisel, bütünleşik bir net görsel geri bildirim ile hızlı ve kolay kontroller sunuyor. Kanallar ve miksler istenen şeride sürüklenip bırakılabiliyor. 

Profesyoneller için tasarım

Canlı yayın ortamların zorlukları düşünülerek SQ en zorlu ve tekrar tekrar testlerden geçirildi. 3 katmanlı tamamen metal kasasından alüminyum çubuklarına kadar SQ son derece güçlü ve sağlam bir yapıya sahip.

Dante ve Waves

Gelişen bir uygulamalar, genişleticiler, ses ağları, kişisel mikserler ekosisteminin merkezi olan SQ, istendiği gibi bağlanabiliyor, uyarlanabiliyor ve genişletilebiliyor. Önde gelen ses ağ standartlarıyla uyumlu konsolun I/O portuna Dante veya Waves gibi ses ağ kartları eklenerek, kurulu sistemlerle bütünleştirmeye hazır hale getirilebiliyor. 

  • Gelişmiş otomatik mikrofon mikserleri (AMM)
  • Esnek çok kanallı kayıt
  • Mühendisler için SQ MixPad, sanatçılar için SQ4You uygulaması
  • IEM mikser
  • ME kişisel miks sistemi.

Allen & Heath ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.