Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > ACME Portable
ACME Portable
03.10.2019 11:15

vMix Klavye

ACME vMix klavye, vMix kullanıcılarına ön izleme ile canlı program arasında geçişler için pürüzsüz bir T-Bar, kaynaklar üzerine bindirme ve kişiselleştirilebilen komutlarla ideal bir kontrol paneli sunuyor. Kulanıcıların artık karmaşık klavye kısayollarına, fazladan güce ve ek değiştirme düzenlerine ihtiyaçları yok. İşlevlerini kullanıcıların atayabildiği işlev tuşları ve vMix kısayolları ile etkinlikler makro tarzı topluca başlatılabiliyor. Geçiş butonlarıyla vMix yapılandırmalı Cut, fade, Zoom, Wipe, Slide, Fly, CrossZoom, FlyRotate, Cube, CubeZoom geçişleri denetlenebiliyor.


ACME Go Portatif Yapım Çözümü

HDMI/SDI/NDI portatif yapım çözümü ACME Go, stüdyoda ve yolculukta 3D modelleme ve animasyon, renk düzeltme, canlı görüntü akışı gibi uygulamalar için mobillik ve esneklik sunuyor. Artık pahalı bir mobil yapım aracı veya kalabalık bir büyük stüdyo çalışma alanı gerekmiyor. Acme Portable’ın portatif sistemleri tüm gereksinimleri karşılamak için en son ve en güçlü CPU, üst düzey grafik kartları, dev kapasiteli bellek ve son teknolojili kayıt kartları sunuyor. Kolayca taşınan bu çözümler vMix, Wirecast, LiveStudio, Adobe Premiere Pro, Blackmagic DaVinci Resolve, Avid Media Composer, Cinema4D, 3DS Max ile bir arada çalışabiliyor. Elle taşınması kolay ACME Go, istenirse el arabası kasası ile daha da kolay taşınabiliyor.


BCCD Portatif Çoklu Monitör Çözümü

BCCD kullanıcıların iş istasyonları, sunucular, kule tipi, dizüstü ve not defteri bilgisayarlar gibi önceden kurulmuş bilgisayar ağlarını üçlü bir ekranla genişletmelerine imkan veriyor. Karlı olmayan ve uzun zaman alan diğer çözümlerin aksine, kullanıcı tak-çalıştır özelliği sayesinde üçlü LED monitörü saniyeler içerisinde kurabiliyor. BCCD Full HD veya Ultra HD çözünürlüklerde, 17.3 inç ya da 24 inç boyutlu LED monitörler olarak farklı biçimlerde satılıyor. 1000 nit parlaklık ve parlama/yansıma önleyici kaplama sayesinde ekranlar açık havada kullanılabiliyor. Elde kolayca taşınabildiği gibi, istenirse el arabası kasası ile daha da kolay taşınabiliyor.

www.acmeportable.com

Önceki Makale
ABonAir
Sonraki Makale
Actus Digital
En Çok Okunanlar
Dergi