Reklamı Kapat
Canon
02.10.2019 18:56

Cj15ex4.3B Zoom Lensi

Sıra dışı geniş açı esnekliği çok yönlü telefoto erişimi sunan  bu küçük ve hafif 15x yayın zoom lensi ile dikkat çekici 4K çekimler yakalanabiliyor. Görüntünün merkezinden en dış kenarlarına kadar 4K çözünürlük ve gelişmiş lens kaplamasıyla bu lens yüksek UHDxs optik kalite sunuyor. 4.3-65mm odak uzunluğu, haber, spor ve stüdyo ortamlarında çeşitli ENG koşulları üzerinde mükemmel geniş açılı çok yönlülük sağlıyor. Canon’un geliştirdiği Air Sphere Coating (ASC) kaplama ışığı lensin içinde geçmeden önce kademeli olarak yavaşlatarak iç yansımaları azaltıyor, böylece görüntü kalitesini yükseltiyor. 


EOS C500 Mark II Kamera

Canon’un kendi geliştirdiği 5.9K tam kare CMOS sensör, Canon renk teknolojisiyle birlikte çepeçevre saran sinematik bir görüntü ve doğal, pürüzsüz cilt tonları ve aslına sadık renk reprodüksiyonu sağlıyor. Sensör yüksek dinamik aralıklı yapımlar için ideal olan 15+ adımlı enlem ve geniş renk alanı sunuyor. EOS C500 Mark II’deki yeni geliştirilen DIGIC DV 7 görüntü işlemci, 5.9K’de dahili Cinema RAW Light kaydı ve 4K 4:2:2 bitte Canon XF-AVC formatı kaydı sağlıyor. Proxy dosyalar için ek bir SD kart yuvasıyla çift CFexpress kart yuvasına aynı anda aynı dosya formatıyla kayıt mümkün. 


DP-V3120 Referans Ekranı

31 inç 4K HDR profesyonel referans ekranı DP-V3120, tüm ekranda 2.000cd/m2 parlaklık, 2.000.000:1 kontrast oranı, geniş kapsamlı HDR izleme yardım işlevleriyle üstün doğruluk ve tutarlılık sağlıyor. Profesyonel HDR prodüksiyon iş akışlarına uygun DP-V3120, çok yüksek parlaklığıyla etkileyici yüksek dinamik aralıklı içerik yaratmada esneklik sunuyor. Canon’un geliştirdiği arka ışık sistemi, hassas LED denetim algoritması ve gelişmiş görüntü işlemeyle DP-V3120 minimum 0.001 cd/m2 siyah seviyesi ve 2.000.000:1 kontrast oranıyla gölge ayrıntıları ve parlak ışıkların doğru reprodüksiyonunu garantiliyor.


CJ18ex28B IASE S Zoom Lensi

Küçük boyutlu, portatif ve hafif 2/3 inç 28-500mm 4K yayın zoom lensi, sıra dışı 1000mm erişim için 2x uzatma sağlıyor. Vahşi yaşam, haber ve stadyum spor etkinlikleri için ideal lens, HDR ve WCG yapımlar için 4K çözünürlük sunuyor. Canon’un optik tasarımı sayesinde daha keskin hatlı görüntüler için gelişmiş kaplamalar, üstün ayrıntı seviyeleri sunuyor. Lensteki BT.2020 tabanlı düzeltme verileri, bir 4K kameraya takıldığında ekranın köşelerinde mükemmel renk reprodüksiyonu sağlıyor. 


Sumire Prime Lensler

Tam kare sinema prime lensler serisi Sumire, özel tasarlanan bir sinema görünümü ve değiştirilebilen PL yuva sunuyor. Saygın sinema görüntü yönetmenleri Freek Zonderland, Tania Freimuth ve Hans von Sonntag’ın çektikleri üç kısa filmde Sumire Prime lensler çok güzel bokeh (odak dışı arka planı bulanıklaştırma) efekti ve üstün zayıf ışık performansı gösterdiler. Nesnelerin ince ayrıntılarını zarif bir şekilde sunmaya yönelik tasarlanan yedi prime lens, hızlı açıklık, hassas manuel kontrol ve etkileyici bokeh sunuyor.

www.canon-europe.com

Önceki Makale
Cantemo
Sonraki Makale
Canare
En Çok Okunanlar
Dergi