Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > Apantac
Apantac
03.10.2019 10:47

T# ve Mi Serisi Çoklu Görüntüleyiciler

Apantac T# ve Mi serilerindeki çoklu görüntüleyicilerine UHD çıkışlar ekledi. Amatör tüketici ekranlarında HDMI 2.0 arabiriminin yaygınlaşması nedeniyle yayın kalitesinde çoklu görüntüleyiciler çeşitli içerik uygulamaları için uygun maliyetli ve etkin hale geldiler. 18 Gbps hızda HDMI 2.0 arabirimi medya uzmanlarına avantajlar getiriyor, çünkü artık HDMI 2.0 yetenekli ekranlar üzerinde 4K/UHD (60Hz, 4:4:4) kaliteye kadar tüm sinyalleri çok daha ayrıntılı olarak izleyebiliyorlar. Mi-16-UHD ve Mi-8 12G-UHD, yeni HDMI 2.0 ve 12G SDI çıkışlı modeller. 


KVM over IP Modül ve Kartları

Çerşitli görüntü giriş-çıkış modelleriyle GigE yönetimli bir ağ üzerinde çalışan Apantac KVM over IP uzatma ve matris modülleri:

  • KVM-IP-Tx / KVM-IP-Rx: Tek kafalı, 1920x1200/60Hz’e kadar DVI-I I/O.
  • KVM-IP-Tx2 / KVM-IP-Rx2: Öncekinin çift kafalı modeli.
  • KVM-IP-Tx-PL / KVM-IP-Rx-P: Verici üzerinde PoE ve HDMI giriş döngülü, tek kafalı, 4K/30Hz’e kadar HDMI I/O.
  • KVM-IP-Tx-F / KVM-IP-Rx-F: KVM-IP-Tx / KVM-IP-Rx’in aynısının SFP Link bağlantılı olanı. Tek modlu fiberle 10 kilometreye kadar noktadan noktaya iletim. 
  • OG-KVM-IP-Tx: KVM-IP-Tx-PL’nin SFP Link bağlantılı openGear kart modeli. 

Tüm bu modeller bir matris sisteminde aynı anda kullanılabiliyor, böylece çeşitli görüntü giriş ve çıkış formatları ile çözünürlükleri karıştırmada esneklik elde ediliyor. 

www.apantac.com

Önceki Makale
Appear TV
Sonraki Makale
Anton/Bauer
En Çok Okunanlar
Dergi