Reklamı Kapat
AEQ
03.10.2019 11:06

Xplorer Kablosuz İnterkom Kemer Paketi

Wi-Fi teknolojili kablosuz interkom kullanıcı paneli Xplorer sayfalar şeklinde düzenlenmiş 4 adet kısayol tuşlu arayüz, iki diğer programlanabilen tuş ve çok işlevli bir ekrana sahip. Bir interkom matrisiyle ilişkili olarak ya da bir ortak hatlı terminal olarak çalışabiliyor. Yaygın kullanılan, tüm dünyada kurulu, piyasada kolay bulunan bir teknoloji olduğu için 5G Wi-Fi bağlantısı sistem kurulumunu, başlatılmasını ve bakımını kolaylaştırıyor. Başka hizmetler için kurulmuş kablosuz ağları kullanmak bile mümkün oluyor. Denetimli erişim noktalarını kullanan panel, dolaşım (roaming) işleviyle kullanıcının kapsama alanı içerisinde serbestçe hareket etmesine imkan veriyor.


OLYMPIA 3 AoIP Çözümü

OLYMPIA 3 tek başına yorum birimi (CU) ya da Dante protokolü aracılığıyla 8 kanal ile bağlanan AoIP çözümü olarak kullanılabiliyor. Ölçeklenebilir mimariye sahip OLYMPIA 3, Dante IP cihazlarına basit yönlendirme yapabiliyor; IP interkom sistemi ile bütünleşebiliyor ya da IP yorum sistemi matrisine bağlanabiliyor.  Miks, yönlendirme, ton ve dinamik kontrolüne sahip olup, tek başına mono ya da stereo ses mikseri olarak çalıştırılabiliyor. 3 yorumcu girişi ve bir çift mono ya da stereo line level girişine sahip OLYMPIA 3, 8 uzak ve 2 yerel kaynağın dinlenmesine imkan veriyor. Aynı anda hem interkom paneli, hem de yorum ünitesi olarak çalışabilen çözüm, Yedekli çalışma, seri bağlantı, aux veri veya görüntü taşıma için 3 adet 1 Gigabit OIP portuna sahip.


ConeXia İnterkom Sistemi

AEQ ile Kroma Telecom tarafından geliştirilen ConeXia interkom sistemi, küresel bir ses çözümü olmaya aday. Kroma interkom master ve AEQ ses matrisi tabanlı ConeXia 1024x1024 adede kadar anahtarlama temas noktası kapasiteli ve modüler bir ses giriş-çıkış kartları sistemine dayanıyor. ConeXia’yı asıl özel yapan nokta, interkom ile yayın ses kaynaklarını 48 KHz 24 bit örnekleme ve %100 yedekli, aynı matris içerisinde bütünleştirme olanağı. Tüm Kroma interkom panelleriyle uyumlu ConeXia, arabirim seçeneklerini Kroma (telefon, GSM) ve AEQ (MADI, fiber optik, IP) kartlarıyla genişletiyor.


ATRIUM Dijital Ses Konsolu

ATRIUM yüksek operasyonel gereksinimlere ve yoğun iş akışlarına sahip radyo ve televizyonlarda yayın ses yapımları için tasarlandı. Bu yeni konsolun yönetebildiği 1000 adede kadar yerel içerik veya AoIP ses kanalı, bir veya daha fazla denetim yüzeyi kullanılarak kontrol edilebiliyor. Her denetim yüzeyinde enstantaneler ve bellekler için sayfalı 90 motorlu fader var. Tamamı önceden yapılandırılabilen ve işlevleri operasyonel bağlamlarına dinamik olarak uyarlanabilen güçlü dokunmatik ekranlar, kodlayıcılar, göstergeçler ve tuşlarla büyük kullanım kolaylığı sunuyor. Bu sayede sadece gereken bilgi görünür tutulup gereksiz adımlar iş akışında yer almayarak, çalışma sade ve güvenli hale getiriliyor. 

www.aeq.es

Önceki Makale
AETA
Sonraki Makale
Adobe
En Çok Okunanlar
Dergi