Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Cinegy İki Best of Show Ödülü Aldı
Cinegy İki Best of Show Ödülü Aldı
23.10.2019 13:40

Cinegy hem Cinegy Air PRO hem de Cinegy Capture için Best of Show Awards ödülü kazandı. 

Cinegy Air PRO

Cinegy Air PRO yayın otomasyon ve görüntü sunucularının evriminde son aşama. Yekpare kara kutuların yerini TCP/IP ağa bağlı gerçek zamanlı hizmet araçları aldı. Cinegy Air PRO bütünleşik bir yazılım sisteminde SD, HD ve/veya Ultra HD (4K) playout için yayın otomasyon ön uç ve gerçek zamanlı görüntü sunucusu sağlıyor. En yüksek gereksinimleri karşılamak hedeflenerek tasarlanan Cinegy Air PRO birden fazla kanalın yayınlanmasını denetlemek, yayın akışlarını, program ve reklam zamanlarını çevrim dışı yönetmek için kullanılabiliyor. Birden fazla uzak veya yerel kullanıcı yayın akış ve playout operasyonunu denetleyebiliyor. 

Cinegy Air PRO karışık formatlarda ve karışık çözünürlüklerde içerikleri oynatarak ve render işlemi yapılmamış kurgu parçalarını yayına göndererek geniş esneklik sunuyor. Anı merkezi otomasyon panelinden bir logo veya bindirme eklenebiliyor, harici aygıtlar güçlü, yapılandırılabilen ikincil etkinliklerle denetlenebiliyor. ATSC/DVB veya web kullanımı için SDI, NDI ve/veya IP akışları yoluyla aynı anda radyo ve televizyon yayınına çıkış yapılabiliyor. WAN ve internet üzerinden güvenli gönderim ve alım için SRT desteği var. 

Cinegy Capture PRO 

Kayıt ve kod dönüştürme işlemlerini yeniden tanımlayan Cinegy Capture PRO, malzeme kaydetme ve popüler tüm formatlarda ve taşıyıcılarda kurgu ve web proxy’leri üretme işlerini bir araya getiriyor. 

Operatörler merkezi hizmetleri kullanarak ne zaman ve nerede gerekirse güçlü uzaktan Cinegy Capture Control istemciyi kullanabiliyorlar. Standart bir PC alıp bir veya daha fazla SDI kartı ekleyerek veya IP ve NDI kullanarak, Cinegy Capture PRO kurulduktan hemen sonra çalışma grubundaki herhangi biri tarafından denetlenen uygun maliyetli merkezi kaydın avantajları yaşanmaya hemen başlanabiliyor. 

Cinegy ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 474 09 27 numaralı telefondan Orsatek’i arayabilirsiniz.