Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Prolight + Sound 25. Yılını Kutluyor
Prolight + Sound 25. Yılını Kutluyor
30.10.2019 11:11

Prolight + Sound yirmi beş yıldır eğlence teknolojisi endüstrisinde eğilimleri ve yenilikleri sergiliyor. Fuar 31 Mart – 3 Nisan 2020 tarihlerinde Frankfurt Fuar ve Sergi Merkezinin batı kısmının tamamını bağımsız bir platform olarak kaplayacak. Prolight + Sound profesyonel buluşmalar üzerinde her zamankinden daha da fazla yoğunlaşarak, ziyaretçilere yeni hizmetler ve daha da geniş kapsamlı konferanslar sunacak. Net anlaşılır bir ürün portföyü yapısı, hem ziyaretçiler hem katılımcılar için aradığını bulmayı ve bağlantı kurmayı kolaylaştıracak.

Frankfurt Fuar ve Sergi Merkezinin batı kısmında yoğunlaşması sayesinde Prolight + Sound kısa yürüme mesafeleri ve optimum sergi koşulları sunacak. Firmalar sergi salonlarında yeni ürünlerini göstermenin yanı sıra, tamamlayıcı etkinlik programı kapsamında workshop ve gösterimler de gerçekleştirecekler. Ürün tanıtımları için demo odaları da mevcut. Fuarda stand kuracağı şimdiden kesinleşecek firmalar arasında Adam Hall, Amptown, Analog Way, ASM Steuerungstechnik, Audio-Technica, AV Stumpfl, Ayrton, Bosch Rexroth, Bütec, Chain Master, Chauvet, Clay Paky, Coda Audio, d&b Audiotechnik, dbTechnologies, Elation Professional, ETC – Electronic Theatre Controls, FBT Elettronica, Gerriets, GLP German Light Products, JB-Lighting, Kling & Freitag, Klotz, König & Meyer, L-Acoustics, Lawo, MA Lighting, Meyer Sound, Music & Lights, nivtec-flexibel, Prolyte Group, Riedel, ROBE Lighting, SBS Dresden, Serapid, SGM Light, Sommer Cable, Waagner-Biro ve Yamaha var.

Hem mobil hem de sabit kurulumlu uygulamaların sergileneceği dev fuarda konserler, gösteriler, tiyatrolar, açık hava etkinlikleri, kurumsal etkinlikler, konferanslar, film ve ses stüdyolarına yönelik ürün ve çözümler sunulacak. Prolight + Sound beş ana bölüme ayrılıyor.

 1. ProAudio
  Hall 8.0’da ziyaretçiler tüm profesyonel ses teknolojisi dünyasını keşfedecek. Dışarıdaki sergi alanında yer alan Live Sound Arena’da ise birçok firma gerçekçi koşullar altında PA sistemlerini tanıtacak. Çevreleyen ses uygulamaları üzerinde yoğunlaşan demo salonları olacak.
 2. ProLight
  Frankfurt Fuar ve Sergi Merkezinin en büyük ve en modern sergi salonunun üst katı olan Hal 12.1, profesyonel aydınlatma teknolojisiyle ilgilenen ziyaretçilerin yeri. Aydınlatma teknolojileri, projektörler, nokta ışıklar ve ışık denetim sistemlerinin sergileneceği salonda, etkileyici lazer ve sahne efekt gösterileri yapılacak.
 3. ProStage
  Geçen yıllar boyunca tiyatro ve sahne teknolojisinin ürün segmenti Prolight + Sound fuarının ana unsurlarından biri haline geldi. Son fuarlar giderek artan sayıda sahne altı makineleri, sahneler, tribünler, otomasyon ve perde teknolojileri, özel tiyatro aydınlatma ve denetim masalarına ev sahipliği yaptı. Bu yıl Hall 12.0’da ilk olarak tiyatro sektöründen profesyonellere özel bir konferans programı olacak.
 4. ProMedia
  Bu sene profesyonel AV medya teknolojisi ve sistem bütünleştirme sektörlerinden şirketler sergi merkezinin batı kısmındaki Hall 11.0’a taşınarak diğer Prolight + Sound bölümlerine yakınlaşıyorlar. Burada ziyaretçiler yarının geniş ekranları, dijital ve etkileşimli reklam ekranları, AVoIP, projeksiyon, konferans ve haberleşme çözümleri, medya denetim ve dağıtımı ürünlerini tanıyacaklar.
 5. ProEvent
  Prolight + Sound fuarında ziyaretçiler başarılı bir etkinlik için gereksinim duyacakları her şeyi bulacaklar. Bölümün kapsamı yapay zeka ve arttırılmış gerçeklik alanlarındaki yeniliklerden mobil çadırlı sistemlere, etkinlik organizatörleri için yazılım çözümlerine kadar genişliyor.