Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Rohde & Schwarz R&S VENICE Sunucu Sistemini Geliştirdi
Rohde & Schwarz R&S VENICE Sunucu Sistemini Geliştirdi
26.04.2020 15:35

Rohde & Schwarz, R&S VENICE sunucu sistemine bir dizi stratejik zenginleştirmeler yaptı. Yayıncılık piyasasına içerik kaydetme, kurguya dönüştürme ve medya hazırlığı gibi geniş çeşitlilikte uygulamalar sunan R&S VENICE’in son sürümü, UHD ve HDR prodüksiyon ortamları içerisinde sınıfındaki en iyi operasyonel esnekliğini ve geleceğe yönelik yetenekleri sunuyor.

R&S VENICE sunucu sisteminin yeni sürümü stüdyo iş akışlarını hedefleyerek, genişletilmiş kodek desteği ve ek ağ geçit yolu gerektirmeden doğrudan bellek bağlantısı ile katma değer ve çok yönlülük sağlıyor. Yeni kullanıcı arayüzü (UI) tasarımı, genişletilmiş kodek ve format desteği, IP/SMPTE 2110 desteği sayesinde çeşitli iş akışlarında çalışma esnekliği genişletildi. 

Özellikle yeni yazılım uygulaması R&S VENICE Command, üstün stüdyo iş akışları içerisinde sistemin yeteneklerini zenginleştiriyor.  ProRes 4444XQ’ya kadar HDR ve UHD formatları desteği sunuyor. Yeni kullanıcı arayüzü yek bir uygulamada grup halinde çoklu kamera kayıtları, stüdyo playback ve kod dönüştürme için geliştirildi. 

Ayrıca R&S VENICE Command yüksek güvenilirlik ve bellek arızası durumları için çift hedefe kayıt, farklı üreticilerin ürünleri ve sistemleriyle IP/SMPTE2110-NMOS çalışma uyumluluğu, yüksek kanal yoğunluğu (2RU boyutlu bir kasada 8 HD, 2 UHD) sağlıyor. HDR formatları aktarım işlevi seçenekleri ve özenli üstveri yönetimiyle işlenebiliyor. R&S VENICE sunucu sistemi ek ağ geçit yolu donanımı gerektirmeden neredeyse tüm bellek deposu sistemlerine bağlanabiliyor. Rohde & Schwarz’ın R&S SpycerNode ve R&S SpycerPAM bellek deposu sistemleriyle birlikte, geniş kapsamlı dosya yetenekleri ve işbirliği yapılabilen ortak kurgu iş akışları elde edilebiliyor. 

Rohde & Schwarz ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 575 30 33 numaralı telefondan Rohde & Schwarz Türkiye’yi arayabilirsiniz.