Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > RØDE Wireless GO Küçük Kablosuz Mikrofon
RØDE Wireless GO Küçük Kablosuz Mikrofon
18.05.2020 20:46

Wireless GO tak-konuş kolaylığı ve son derece küçük yapısıyla ultra kompakt bir kablosuz mikrofon. Vericide dahili bir tümyönlü kapasitif kapsül var ve mandalla giysiye takılarak veya bir RØDE yaka mikrofonu ile kullanılarak 2.4 GHz dijital iletim yoluyla kamera üzerindeki alıcıya kristal netliğinde, yayın kalitesinde sesler gönderiyor. Film çekenler, kameraya konuşan sunucular, haber toplayanlar, vloggerlar için ideal kablosuz mikrofon çözümü. 

Özellikler

 • Giysiye mandallanan mikrofon veya bir yaka/kafa seti mikrofonu için kemer paketi olarak çalışan verici
 • Verici ve alıcının her biri sadece 31 gram
 • 128 bit şifrelemeli Series III 2.4 GHz dijital iletimle her koşulda kristal netliğinde ses
 • Alışveriş merkezi, fuar gibi yoğun WiFi ve Bluetooth ortamlarında kusursuz performans
 • Sıkışık RF ortamlarında kısa mesafeli çalışma için optimize edilen, 70 metreye kadar mesafelere sinyal iletimi
 • USB-C ile şarj edilen, 7 saate kadar dayanan dahili şarjlı piller 
 • Üç saniyeden kısa sürede eşleşen verici ve alıcı
 • 3 aşamalı çıkış dolgusu (0dB, -12dB, -24dB) ve pil tasarruf modu
 • Aynı yerde sekiz adede kadar sistem kullanımı
 • Siyah ve beyaz seçenekler
 • RØDE’nin Avustralya’daki titiz üretim tesislerinde tasarlandı ve üretildi.

Küçük paketten büyük sonuç

İdeal bir küçük boyutlu kablosuz mikrofon olan Wireless GO sisteminin alıcısı ve vericisi otuz birer gram ağırlıkta. Verici göze çarpmayan bir vücut mikrofonu veya RØDE yaka mikrofonu için dünyanın en küçük kemer paketi olarak çalışabiliyor. 

Profesyonel ses, kolay kullanım

Wireless GO sistemi üç saniyeden kısa sürede otomatik olarak eşleşiyor ve yoğun RF ile WiFi ortamlarında kısa mesafede çalışmak için optimize edilmiş RØDE Series III dijital 2.4 GHz frekansında 70 metreye kadar mesafelere iletim yapıyor.

Çok işlevli mikrofon

Vericideki dahili tümyönlü kapasitif mikrofon yayın kalitesinde ses yakalıyor ve 3.5mm TRS girişi yoluyla her türlü yaka mikrofonu ile kullanılabiliyor. Alıcıdaki çift işlevli mandal, giysilere veya kamera askısına takılabiliyor ya da kameranın cold shoe bağlantısına sıkıca kaydırılabiliyor. Çok küçük ve hafif, işlevsel bir çözüm.

Aksesuarlar

Wireless GO çok yönlü bir mikrofon sistemi. Çok küçük yapısı ve dahili mikrofonu sayesinde sahada ve stüdyoda son derece esnek olmasının yanı sıra, yaratıcılık potansiyelini daha da arttıran bir dizi aksesuar ile de uyumlu.

Lavalier GO

Lavalier GO profesyonel bir yaka mikrofonu. 3.5mm TRS konektöre sahip ürün RØDE Wireless GO ile birlikte her türlü yayın uygulamasında kristal netliğinde ses sağlıyor. Rüzgar gürültüsünü ve patlama seslerini en aza indirmek için köpükten bir koruma elemanı veriliyor. Dayanıklı bir montaj mandalı ile Kevlar güçlendirilmiş kablo da ürüne dahil. Siyah ve beyaz renkleri var. 

MagClip GO

Güçlü manyetik mandal sistemi MagClip GO, Wireless GO vericiyi sunucunun üzerine yerleştirirken tam esneklik sunuyor. Mıknatıs giysinin vericinin yerleştirilmek istendiği yerin arkasına kolayca tutturuluyor. Böylece ne tür kıyafet giyilirse giyilsin mümkün olan en iyi kayıt elde ediliyor. Mikrofonu diyalog kaydetmek için sahnedeki bir nesnenin üzerine veya sahneye gizlice yerleştirmek için bile kullanılabiliyor. 

Interview GO

Bir adaptör olan Interview GO, kameraya konuşup bildirmek veya sahada söyleşi yapmak için Wireless GO vericiyi hafif bir kablosuz el mikrofonuna çeviriyor. Wireless GO’nun cold shoe mandalına güçlü bir bağlantı sağlayarak mikrofonu yerine sabitliyor ve yüksek yoğunluklu mikrofon süngeri patlama seslerini azaltıyor ve açık havada kayıt yaparken kapsülü koruyor. 


Ürün Wireless GO Küçük Kablosuz Mikrofon
Marka RØDE
Firma Compel
Telefon 0212 224 32 01
Web www.compel.com.tr