Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Tiffen Lowel Blender XL LED Yumuşak Işık
Tiffen Lowel Blender XL LED Yumuşak Işık
23.11.2022 00:48

Ayarlanabilir dar ışık demetiyle tanınan Lowel Blender XL LED yumuşak ışıklar (softlight) artık eksiksiz bir üç ışıklı kit halinde sunuluyor. Geleneksel 1x1 panellerin dört katına kadar parlaklık sunan her bir kompakt 98 CRI/99 TLCI ışık, farklı kullanımlar için sonsuz renk sıcaklığı seçeneklerine ayarlanabilir. Kullanışlı kit, tek bir kutuda stantlar, şemsiyeler ve güç kaynağı ile kullanıma hazır olarak teslim edilir.

Her bir Blender ışığı, her biri ayrı 45 derece optik lensli 12 adet soğuk beyaz/gün ışığı ve 12 adet sıcak beyaz/tungsten LED ile hoş bir ışık çıkışı sağlar. Çift döner düğme sayesinde kullanıcılar renk sıcaklığını ve tam ayar aralığında kısmayı bağımsız olarak “karıştırmak” için soğuk (6000°K) ve sıcak (3000°K) beyaz kanalları sezgisel olarak kontrol edebilirler. Daha fazla yayılan, daha yumuşak aydınlatma için her bir ışık kaynağında profesyonel bir açılır ışık yayıcı (diffuser) var.

Blender XL3 Light kiti, 3 Blender kaynak içerir. Uluslararası güç, uzun çalışma süreleri için standart, yüksek kapasiteli piller kullanılarak her yerde çalışmak üzere D-Tap güç kablosuna sahip 3 adet Switching (ABD ve AB) Power Supply güç kaynağı var. Destek için 3 tane Uni-Dual Light Stand ürün paketine dahil. Verilen iki adet Tota-Brella Unbrella (1 gümüş, 1 beyaz) daha fazla ışık kontrolü sağlar ve hepsi esnek Slim Lightbag çantaya sığar. 

Blender XL, gerçekten etkili olan, çok yüksek kaliteli bir ışık (98 CRI) üretmek için modern yüzeye monte iki renkli LED’ler kullanır. 45 derece açılı optik lenslere sahip Blender XL, çok küçük bir pakette geleneksel 1x1 panel ışığından dört kat daha parlak, çok yönlü, dar bir ışık demeti ortaya çıkarır. Verilen yüksek kaliteli ışık yayıcı, genellikle çok daha büyük stüdyo ışıkları kullanılır; her türlü ortama uyması, eşit dağılımlı, tutarlı bir çıktı için ışık kaynaklarının ve renklerin sorunsuz bir şekilde karışmasını sağlar.

Lowel’in profesyonel olay ve etkinlik aydınlatmasındaki uzmanlığı, uzun çalışma süreleri için standart, yüksek kapasiteli piller kullanarak ışığı her yerde çalıştırmak için birlikte verilen D-Tap güç kablosu aracılığıyla kendini gösteriyor. Genellikle plastiğin kullanıldığı bir kategoride benzersiz olan sağlam çelik ve alüminyum kasa, Blender XL’in yıllarca neredeyse tüm prodüksiyon ortamlarının üstesinden gelebileceği konusunda garanti veriyor.

Teknik özellikler:

 • Ağırlık: 0.9 kg
 • Boyutlar (Y x G x D) 13.65 x 10.8 x 7.9 cm
 • TLCI: 99
 • CRI: 98
 • Lüks: 1 metrede 7061 lüks
 • Ürün paketinin içeriği:
 • Blender XL
 • Güç kaynağı
 • ABD & AB güç kablosu
 • D-Tap kablo
 • Kullanım kılavuzu

Ürün Lowel Blender XL LED Yumuşak Işık
Marka Tiffen
Firma Ateksis
Telefon 0216 425 99 66
Web www.ateksis.com