Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > JVC İnternet Akış Kameralarıyla Uzaktan Yapım
JVC İnternet Akış Kameralarıyla Uzaktan Yapım
21.05.2020 14:36

JVCKENWOOD USA Corporation’ın 2003 yılından bu yana internete görüntü akışı yapabilen kameralar üreten bölümü JVC Professional Video, standart hale gelmeden çok öncesinden beri uzaktan yapım dünyasına hizmet veriyor. JVC günümüzün uzaktan çalışılan ortamında eğitimden televizyon yapımcılığı ve haber toplamaya kadar tüm uygulamalara ve bütçelere göre geniş çeşitlilikte modeller sunuyor. 

Şirketin son ürünlerinden olan kullanımı kolay GY-HM250 serisi, Facebook, YouTube, Twitch ve diğer içerik dağıtım ağlarına (CDN) doğrudan görüntü ve ses akışı yapıyor. JVC’nin Facebook Live teknoloji ekibiyle sürmekte olan işbirliği sayesinde kullanıcılar doğrudan kameradan Facebook hesaplarına giriş yapıp, PC veya dış kodlayıcılar gerekmeden bir butona basarak canlı görüntüleri yayınlayabiliyorlar.

Ayrıca JVC PTZ serisi kameralar tamamen robotik, uzaktan çalışma sağladığı için belli bir mesafeden yayın yapmak için ideal. Kullanıcılar bu kameraları uzak bir yerden denetleyerek, bir yayın, ders veya konuşmanın internet görüntü akışını gerçekleştirebiliyorlar. KY-PZ100 kamera, Zixi ve SMPTE 2022 QoS destekli. En son aygıt yazılımı, Facebook’a canlı yayın akışı için RTMPS protokolünü ekliyor.

Yenilenen bir iletişim sistemine sahip JVC GY-HC500 serisinde şirketin en ileri internet akış çözümleri var. Hem görüntü işlemeyi hem de IP performansını mümkün olan en iyi duruma getirirken aynı zamanda dahili internet akış ve bağlantı opsiyonlarını da sağlamak için tasarlanan 500 serisi kameraların sunduğu Zixi ve SRT gelişmiş hata düzeltme (QoS) teknolojileri sayesinde yayıncılar en zorlu koşullar altında bile yüksek kaliteli internet akış yayınları yapabiliyorlar. 

JVC ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 576 94 85 numaralı telefondan Avsistek’i arayabilirsiniz.