Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Audio Technica AT2020USB+ USB Kardioid Kapasitif Mikrofon
Audio Technica AT2020USB+ USB Kardioid Kapasitif Mikrofon
21.05.2020 15:19

Bir USB çıkışa sahip AT2020USB+, tercih edilen kayıt yazılımı kullanılarak müzik veya akustik ses kaynaklarını dijital olarak kaydetmek için tasarlandı. 

Ödüllü ses 

Mikrofon AT2020’nin ödüllü sesini sarkıcı, besteci, podcast yayıncısı, seslendirme sanatçısı, saha kayıt uzmanı ve ev stüdyolarında kayıt yapanlar için ideal, stüdyo kalitesinde fonetik seçiklik ve anlaşılabilirlikle sunuyor. 

Yüksek fonetik seçiklikle ses reprodüksiyonu

AT2020USB+ mikrofonun ses yükseklik kontrollü kulaklık jakı, mikrofon sinyalinin gecikmesiz, doğrudan dinlenmesine imkan veriyor. Mikrofonun ve daha önce kaydedilmiş sesin karıştırılmasını sağlayan miks denetimi de sunuyor. Mikrofonun kardioid şekilli ses alım paterni eksen dışında kalan sesleri almama konusunda çok başarılı iken, 16 bit 44.1/48 KHz örnek hızlı A-D çeviricisi son derece yüksek fonetik açıklıkta ses reprodüksiyonunu garantiliyor. 

Tutarlılık

Audio-Technica’nın son teknolojili tasarım ve üretim teknikleri, mikrofonun şirketin bilinen tutarlılık ve güvenilirlik standartlarına uygun olmasını garantiliyor.

Kulaklık mini jakı

AT2020USB+ mikrofonun ses kontrollü mini jakı sayesinde mikrofon sinyali yükseltmeyle doğrudan dinlenebiliyor.

USB

Mikrofon USB portu yoluyla doğrudan bilgisayardan enerji alıyor. Mavi bir gösterge ışığı, mikrofonun çalışmakta olduğunu bildiriyor. 

Masa tripodu

AT2020USB+ ile birlikte verine bir masa tripodu, çalışma alanında mikrofonu sabit tutuyor. 

AT8466 sehpa montaj elemanı

AT466 sehpa montaj parçası ürünle birlikte veriliyor ve mikrofonu masa sehpasına sabitliyor. AT2020USB+ mikrofonun konuşmacıya doğru eğimli durmasını sağlıyor. 

  • Üstün ses için 16 bit, 44.1/48 KHz örnekleme hızı
  • Miks kontrolü
  • Pürüzsüz, genişletilmiş frekans tepkisi
  • Windows 7, Vista, XP, 2000 ve Mac OS X ile uyumlu
  • Yüksek çıkışlı dahili kulaklık yükselteci
  • Ses kontrollü kulaklık jakı
  • Yüksek kaliteli analog-dijital çevirici.

Audio Technica ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 312 24 24 numaralı telefondan Ertekin Elektronik’i arayabilirsiniz.