Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Yellowtec m!ka CamStud Kamera Yuvası
Yellowtec m!ka CamStud Kamera Yuvası
21.05.2020 15:23

Yeni m!ka CamStud ¼ inç vidalı kameralar ve web kameraları ile sarsıntısız bütünleşme sağlıyor. Kuruluma bir kamera eklemek kolay: m!ka CamStud bir m!ka Pole direğin tepesine, litt Riser yükseltme parçası ve hatta m!ka Mic Arm üzerine yerleştirilebiliyor. Bütünleşik bilyeli mafsalı sayesinde net bir görüntü elde etmek için her zaman gereken kamera açısı elde edilebiliyor. 

m!ka CamStud kamera yuvasının metalik gümüş ve siyah seçenekleri şık, sade ve zarif görünüm sunuyor. 

m!ka CamStud mikrofonun güvenilir bir eşlikçisi olabiliyor. Kelepçesi standart 5/8 inç yive monte edilip kolun dahili mikrofon kablosuyla bağlanabiliyor. 

m!ka Mic Arm kollar çoğu standart mikrofona uyacak şekilde önceden ağırlıklandırılmış. Gerektiğinde dahili yay sistemi ayarlanarak kolun dengesi ince ayarlanabiliyor. Ağır mikrofonlar bile sorunsuz kullanım için mükemmel dengelenebiliyor.

Her m!ka modelinin On Air göstergeli veya göstergesiz olmak üzere iki çeşidi var. Gösterge tam da gereken yerde; mikrofonun hemen üzerinde. 360 derece çepeçevre sinyal ışığı, etraftaki herkesin yayında olduğunuzu görmesini sağlıyor. 

Tüm m!ka On Air Arm kollarda litt Signaling Light’ı bu kadar beğenilir kılan aynı CleanVision teknolojisi var. 360 derece gösterge her zamankinden net bildirim sağlıyor. Yakından gözü kamaştıracak kadar parlamıyor. 

Giderek daha fazla radyo istasyonu dinleyicilerini sahne arkasını görmeye davet ediyor. Görsel radyo terimi çok konuşuluyor. Web kameralarının sahneleri engelsiz yakalaması için alçak profili bir m!ka modeli tasarladı. m!ka Mic Arm TV bu sorunu çözüyor. Web kamera konumlandırılırken daha geniş özgürlük elde ediliyor. 

m!ka Monitor Arm kol kısıtlı alanı verimli kullanmaya yardımcı oluyor. m!ka ile birden fazla monitörü yan yana veya üst üste yerleştirmek çok kolay. m!ka Monitor Arm, cep telefonu için Copy Stand veya Pad-Dock aksesuarları veya diğer m!ka aksesuarlarıyla birlikte ek işlevler için kullanılabiliyor. 

Yellowtec ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.