Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Litepanels Gemini 1x1 Soft RGBWW LED Panel Işık
Litepanels Gemini 1x1 Soft RGBWW LED Panel Işık
25.05.2022 10:10

Küçük ve hafif Gemini 1x1 Soft ışık yaratıcı vizyonunuzu açığa çıkarıyor ve sete yüksek kaliteli sinematik aydınlatma getiriyor. Bir 1x1 aydınlatma aygıtında şimdiye kadar görülen en fazla aydınlatma seçeneğini sunan üründe ışık güzel bir yumuşak beyazdan tam doygun RGBWW ışığa kadar çok hızlı ve hassas şekilde denetlenebiliyor. 

Gemini 1x1 Soft “hepsi bir arada” tarzı bir aygıtta sonsuz yaratıcı aydınlatma seçenekleri için en geniş esnekliği sunuyor. İster stüdyoda ister dışarıda olay yerinde, hızlı kurulum ve kolay kullanım sağlıyor. 

Esnek yaratıcılık için parlak ışık

Işığı her zamankinden daha esnek olarak yaratmaya ve değiştirmeye izin veren Gemini 1x1 Soft, 3 metre mesafede 600 lüks üreterek ışığı vizyonunuza göre şekillendirmenizi ve yaymanızı sağlıyor. Kendi sınıfındaki en parlak 1x1 olan Gemini’nin çıkışı sayesinde inanılmaz ağır çekim sahneler yakalamak için kamerada yüksek kare hızları kullanılabiliyor ya da en iyi ışıkta yeteneğinizi göstermek için ışık sektirilebiliyor veya yayılım katmanları kullanılabiliyor. 

Gerçek renklerle yaşam için sinema kalitesinde, kusursuz beyaz ışık

Gemini gerçek yaşamdaki renklerin röprodüksiyonunu gerçekleştiriyor. %100 ile %0ç1 arasında her yoğunluk düzeyinde renk kayması olmadan, sürekli kusursuz ve güvenilir beyaz ışık, setteki her şeyin gerçek yaşamdaki gibi görünmesini ve ekrandaki kişilerin cilt tonlarının mükemmel sunulmasını sağlıyor. 

Sınırsız yaratıcılık için eksiksiz RGB denetimi

Gemini 1x1 Soft 16.7 milyon renk üzerinde hassas denetim, çeşitli jeller ve isteğe göre tamamen düzenlenebilen sinematik efektler sunuyor. Ateş veya televizyon simülasyonunda, bir yeşil ekran aydınlatmasında veya bir renk paletiyle eşleştirirken Gemini’nin üstün derinlik, canlılık ve yoğunluklu, güzel ve zengin renk çıkışı, koşullar ne olursa olsun bir butona dokunarak istenen ışığın sette elde edilmesini sağlıyor. 

Her düzeyde kırpışmasız çıkış

Gemini sayesinde post prodüksiyonda kırpışmaların düzeltilmesi artık geçmişte kalıyor. Gelişmiş LED denetimi sayesinde her türlü deklanşör açısında, kare hızında ve %100 ile %0.1 arası tüm yoğunluk düzeylerinde son derece kararlı ve kırpışmasız ışık yaratılabildiği için, zamanınızın daha fazlasını çekime, daha azını kurguya harcayabilirsiniz. 

Hızlı donatım için hafif ve dinamik

Kutusundan çıkar çıkmaz montaj gerektirmeden hemen çalışan Gemini, 5.3 kilogram ağırlığıyla kolay nakliye, sette hızlı donatım ve taşınma sağlıyor. Hafif aydınlatma destekleri kullanılabiliyor, hatta elde kullanılıp çok yönlü aydınlatma yapılabiliyor. Üzerindeki güç kaynağı yuvası ayarlanabildiği için, Gemini hızla çalışmaya hazır olacak sürede mükemmel dengelenebiliyor ve konumlandırılabiliyor. 

Kolay kullanım

Sevilen sahnelerin ve ayarların hızla bulup getirilmesi için hızlı menü seçenekleriyle ve kişisel olarak düzenlenebilen ön ayar butonlarıyla sezgisel bir kullanıcı arayüzü sunan Gemini, bir butona dokunarak profesyonel sonuçlar sağlıyor ve sette verimli çalışarak zaman kazanmaya yardımcı oluyor. 

Her şey kontrol altında

Üzerindeki sezgisel kontrol paneliyle Gemini stüdyoda veya olay yerinde yaratıcı bir şekilde denetlenebiliyor. Uzaktan kumanda için kablolu RJ45 ve XLR5 DMX seçeneklerinden seçim yapılabiliyor ya da WiFi ve Bluetooth ile kablosuz çalışılabiliyor. Litepanels akıllı iOS uygulaması, dev bir ışık, efekt ve renk galaksisini parmak uçlarına getiriyor. 

Sinema aydınlatması için batarya gücü

Sinema kalitesinde aydınlatmayı istenen her yere götürebilmek için Gemini Anton/Bauer DIONIC 26V gibi bataryalarla en yüksek yoğunlukta iki saatten fazla çalıştırılabiliyor. Opsiyonel V-Mount veya Gold-Mount batarya plakalarıyla 13-28V DC piller hızla takılabiliyor ve yaratıcı maceralara doğru yola çıkılabiliyor. 

Litepanels ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.