Reklamı Kapat
EMS
16.10.2017 14:48

Easy Media Suite İhtiyaçlarınıza Esnek, Modüler Çözümler Sunuyor

EMS (Easy Media Suite), bir Devtek markası olarak 2006 yılında, dünya çapında global satış noktalarına sahip uluslararası bir şirket olarak kuruldu ve aynı yıl ilk sistemini teslim etti. EMS, mühendisler, geliştiriciler ve sistem mimarları olmak üzere kendi içinde özel ekiplere sahip ve herhangi bir TV yayın gereksinimi için uçtan-uca çözüm sağlayabilir. 

EMS, müşterilere mümkün olabilecek en iyi deneyimi sağlamak için dünya çapındaki iş ortaklarıyla yakın işbirliği içinde çalışır. EMS, pazar ihtiyaçlarındaki değişiklikleri görerek 2014 yılında ilk 4K sistemini piyasaya sürdü. 

Easy Media Suite, yayın uygulamaları için TV yayın otomasyonu ve diğer özel ısmarlama çözümlerin yanı sıra playout, CG, ingest, medya varlık yönetimi, DVB analizörü, IP çoklu görüntüleyici gibi çok geniş yelpazede çözüm üreten, önde gelen üreticilerinden biridir. 

Değişen pazar gereksinimlerine hızlı çözümler üreten EMS, kullanıcılarının daha çekici içerikler üretmeleri için yeni formatlar ve prodüksiyon tekniklerini altyapılarıyla bütünleştirmeleri amacıyla 4K ve I/P temelli çözümlerde modül tabanlı yazılım çözümleriyle kolay kullanım sağlıyor.

Yıllardır uluslararası birçok fuara katılan EMS, pazar gereksinimlerini yakından izleyerek, müşterilerine esnek, hızlı, modüler çözümler sunmasıyla öne çıkıyor. Her geçen yıl marka bilinirliğini gittikçe güçlendiren EMS, bu yıl IBC fuarında hem stand büyüklüğü olarak hem de ürün yelpazesi olarak geçmiş yıllara göre daha etkileyiciydi. Çok önemli uluslararası üretici olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Easy MAM Medya Arşiv Yönetim Çözümü 

Easy MAM, dijital varlıklarınızı kolayca bulabilmek, kategorize edebilmek, istediğiniz zaman ve yerde kullanabilmek için organize etmenizi sağlar. Otomatik proxy üretimi, dosyaların ve kaynakların düşük ve yüksek kaliteli kaydı, alınan dosyaların kalite kontrolü, program çizelgeleme, içerikleri ve kullanıcı haklarını yönetme, Easy MAM’ın sunduğu imkanlardan bazılarıdır. Easy MAM televizyon istasyonlarının, yayın merkezlerinin, Telekom, Web TV, IP TV işletmelerinin, kurumların, eğitim enstitülerinin, yapım firmalarının, medya arşivlerinin, kamu kurumlarının, askeri ve güvenlik ajanslarının medya varlıklarını yönetebiliyor, düzenleyebiliyor ve arşivleyebiliyor.

Easy Ingest Yayın Kayıt Çözümü

Easy Ingest canlı gösteriler sırasında kullanıcıların etkinliği kurgu, arşiv, yükleme ve sosyal medya için kullanılabilecek şekilde kaydetmeleri konusunda tüm müşteri gereksinimlerini karşılıyor. Easy Ingest SD/HD SDI, analog, RTP/ UDP, RTMP kaynakları kabul edebiliyor ve bunları farklı çözünürlüklerde ve formatlarda kaydediyor. Tipik olarak H.264, MPEG-2, MPEG-4, MPEG-1, DV, DVCPro ve MXF formatları ve paketleyicilerini kullanıyor. Easy Ingest yılın her günü 24 saat sorunsuz kayıt yapabiliyor. Analog, HDMI, SDI, HD, SD kaynaklar ve IP kaynaklı RTP, RTMP, UDP, WMV akışları, istenen çözünürlükte ve her türlü formatta kaydedilebiliyor. Easy Ingest her türlü OB Van veya DSNG kurulumunda bir kayıt istasyonu olarak kullanılabiliyor.

Easy OnAir 4K-HD-SD Playout Sistemi

Güvenilir, profesyonel, çok fonksiyonlu yayın playout çözümü Easy OnAir, aynı oynatma listesinde PAL, NTSC, SD, HD, 4K, UHD çözünürlüklerle çalışır. Karışık dosya formatları, farklı ses frekansları ve çoklu seslerin karıştırılarak oynatabilen ister tek başına, ister MOS gibi haber otomasyonlarının dilleri ile konuşabilen bir otomasyon çözümüne dönüşebilir. Entegre grafik yazılımı ile playout sistemi ve KJ entegre olarak çalışabilmektedir. 4K yayıncılık hayatına ilk Türksat ve daha sonra TRT 4K ile devam eden Easy OnAir 4K, güvenilir bir sistem olduğunu yine birçok ülkeye yayılan geniş kullanıcı kitlesi ile kanıtlamıştır. Yenilikçi teknolojilerle geliştirilen Easy OnAir4K, 4K (3840 x 2160) playout, kullanıcı dostu arayüzü ve 7 gün 24 saat istikrarlı çalışmasıyla beğeniliyor. 

 

Easy CG 4K-HD-SD Canlı Yayın Grafik Sistemi

Çok yüksek performanslı, gerçek zamanlı yayın grafikleri çözümü Easy CG, haber kanalları, yapım stüdyoları, müzik kanalları, spor ve hava durumu programları gibi çok çeşitli amaçlara yönelik yüksek kaliteli multimedya yayın grafikleri sağlamak için tasarlandı. Kararlı, esnek ve bütünleştirilebilen bir ürün olan Easy CG, çok sayıda projenin sınırsız katman ve gerçek zamanlı render işlemine izin veriyor. Türkçe, Arapça, Rusça, Çince, Farsça vb, unicode çalışarak çoklu lisan desteğine sahip Easy CG, döndürme, sürükleme, analog ve dijital saatler, alpha kanallı çok katmanlı animasyonlar, görüntü dosyaları, temel geometrik şekiller gibi çok çeşitli nesne desteği sunuyor.

www.easymediasuite.com

Önceki Makale
AVMEDA
En Çok Okunanlar
Dergi