Reklamı Kapat
Anasayfa > Makaleler > Easy Media Suite Easy Catch Up TV
Easy Media Suite Easy Catch Up TV
21.11.2022 13:45

Kaynak: Devtek


Easy Catch Up TV, kullanıcı tercihine göre ağ üzerindeki IP kaynaklı yayınların sisteme eklenerek seçilen kanalın canlı olarak izlenmesine ve belirtilen kayıt zaman dilimlerinde yüksek ve düşük çözünürlükte kayıt edilerek o tarihlerdeki kayıtlara gidilerek izlenmesini sağlamaktadır.

Entegre Video Kesme Aracı

Entegre video kesme aracı, kliplerin orijinalliğini korurken çok sayıda video klibini çeşitli parçalar halinde kırpmayı, kesmeyi ve birleştirmeyi kolaylaştıran, zaman çizelgesi tabanlı video kırpma sağlar. Entegre video kesme aracı ile medya dosyalarını doğrudan tarayıcı penceresinde hızlı bir hızda kayıpsız bir şekilde kırpın, kesin, birleştirin. Video kesme ve birleştirme işlemlerini kare hassasiyetinde yapabilirsiniz.

Sosyal Medya Paylaşımı

Easy Catch Up TV, entegre kesme aracı ile oluşturulan videoları, daha önceden tanımlanmış sosyal medya (Youtube, Twitter, Facebook vb.) platformlarında herhangi başka bir uygulama gerekmeden paylaşmanıza olanak verir. 

Kullanıcılar ve Yetkiler

Lokal kullanıcı eklenebileceği gibi Active Directory kullanıcıları ile de entegre edilebilir. Gelişmiş kullanıcı ve yetkilendirme seçeneklerine sahiptir. Sosyal medya paylaşım, video indirme ve görüntüleme, orijinal veya dönüştürülmüş içeriğe erişme gibi birçok yetkilendirme grup bazlı olarak yapılabilmektedir. 

Detaylı Log ve Uyarı Sistemi

Sistem tarafından yapılan ve kullanıcıların yapmış olduğu tüm işlemlerin tüm log’ları detaylı bir şekilde kayıt altına alınmaktadır. Sistem üzerinde oluşacak tüm hata ve uyarılar anlık, günlük veya haftalık olarak e-posta yoluyla yöneticilere detaylı rapor sunmaktadır.

EPG Bilgi Akışı 

EPG bilgisi kaynak üzerinden otomatik olarak alınmaktadır. İzleme yaparken EPG bilgisi EPG kutusunda ve timeline üzerinde görünmektedir. EPG bilgisi üzerinden arama yapılmakta ve EPG seçilerek istenilen program seçilebilmektedir.

WEB Tabanlı

Easy Catch Up TV; tüm cihaz ve platformlarla uyumludur, bu da kullanıcıya uygulamaya her yerden ve her zaman erişim sağlar. Yazılım, kullanıcının tercihine göre bir tarayıcı aracılığıyla sağlanır ve veriler, kullanıcı oturum açtıktan sonra herhangi bir yerden kullanılabilir. 

Çoklu Format

Geniş video formatı desteğiyle Easy Catch Up TV, birden çok sürümün anında tek bir işlemle oluşturulmasına olanak tanır. Tüm cihazlarda görüntülenebilen format oluşturur. Bu, tek bir video kaynağının TV’ler, bilgisayarlar ve akıllı telefonlar dahil olmak üzere birçok farklı görüntüleme cihazına gönderilmesini sağlar.

Çoklu Dil Desteği

Türkçe, İngilizce, Latince, Yunanca, Kiril, İbranice, Arapça, Çince, Japonca, Korece, Vietnamca ve daha fazla dil seçeneğine sahiptir.


Devtek
0 212 582 23 07
www.devtek.com.tr

 

En Çok Okunanlar
Dergi