Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > KLOTZ Damar & Hagen BNC Konektörlerinin Kalitesine Güveniyor
KLOTZ Damar & Hagen BNC Konektörlerinin Kalitesine Güveniyor
28.04.2021 23:44

KLOTZ AIS yeni 12G-SDI görüntü kabloları serisi için BNC konektörler tedarikçisi olarak Damar & Hagen’ı seçti. Özellikle yayıncılık sektöründe olmak üzere önde gelen bir konektör üreticisi olan D & H, Almanya’da yıllardır güvenilen bir isim. 

Artık tüm KLOTZ 12G-SDI / UHD / 4K görüntü kabloları Damar & Hagen firmasından ve elbette Alman malı yüksek kaliteli BNCpro serisi konektörlerle birlikte kullanılabiliyor. 

Yayıncılık ve video segmentlerinde 12G-SDI iş akışlarının (UHD/4K/8K) kullanılmasıyla gereksinimler sürekli büyüyor ve bant genişlikleri sürekli artıyor. Ayrıca aşırı koşullarda bile sinyalleri her zamanki uzunluklarda güvenilir olarak iletmek gerekiyor. 

KLOTZ’un VU08L..DP ve VU12L..DP mobil dijital görüntü kabloları, Damar & Hagen BNCpro konektörlerinin mükemmel elektriksel ve mekanik özellikleriyle daha da gelişti. Özellikle 12G-SDI sinyalleri için ≥ 28 dB geri dönüş kaybı ile birlikte KLOTZ kablolarının bilinen kusursuz özelliklerinin kombinasyonu, kritik koşullarda bile mükemmel sorunsuz iletim sunuyor. 

KLOTZ görüntü kabloları, konektörler ve gereken kablo sıkıştırma pensleri, çalışma yerinde montaj için ayrı ayrı da satılıyor.