Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > KLOTZ M4 StarQuad Mikrofon Kablosu Makarası
KLOTZ M4 StarQuad Mikrofon Kablosu Makarası
27.12.2021 14:06

M4 StarQuad mikrofon kablosu makarası (tambur), yoğun ve üst düzey etkinlikler ve ses kayıtları için ideal bir çözüm.

KLOTZ, siyah PVC kılıflı ve 4 x 0,22 mm² iletken kesitli (AWG 24), 4 damarlı bir StarQuad SQ422Y mikrofon kablosu kullanıyor. Endüktif manyetik alanların neden olduğu uğultu ve gürültüyü önlemek için iki zıt kablo bağlanıyor. Mikrofon kablosunun bu “dörtlü bağlantısı”, 2 x 0,44 mm² (AWG 21) yekpare iletken profili sağlıyor. StarQuad kablosunun dört teli simetrik olarak bükülüyor ve kalaylı bakırdan yapılmış, %90’dan fazlasını kaplayan yoğun örgülü ekran, kablonun mükemmel bir şekilde korunmasını sağlıyor.

Kırılmaya dayanıklı plastikten yapılmış kablo tamburu bir sürtünme freni ile donatılmış. StarQuad kablosu siyah kromlu XLR 3p. Neutrik konektörler ve XLR koruyucu kapaklar ile sonlandırılmış. Kablo makarası sarma parçasında, XLR erkek kablo ucu 2m uzunluğunda esnek bir şekilde kullanılabiliyor. Her iki kablo ucu da serbestçe etiketleme için şeffaf, ısıyla daralan bileziklerle donatılmış.

M4 StarQuad kablo makarası 50m, 75m ve 100m uzunluklarda mevcut olup, dengeli mikrofon ve hat ses sinyallerinin uzun mesafelerde bile parazitsiz iletimini sağlıyor. Alman malı olan ürün, ISO 9001:2015’e göre 6 aşamalı KLOTZ kalite kontrolünden geçiyor.