Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Yeni Vizrt Live Production Bulut Çözümü
Yeni Vizrt Live Production Bulut Çözümü
20.06.2021 11:17

Medya içerik yaratıcıları için yazılım tanımlı görsel öykü anlatım çözümleri sağlayan Vizrt, popular Live Production çözümünün yeni sürümünü sunuyor. Bulut ortamındaki Vizrt Live Production, hızlı, güvenilir, tekrarlanabilir bir çözüm olarak yayın yapım yazılımlarında köklü öncü firmaların denenmiş ve gerçek ürünleri temel alınarak geliştirildi. Bu sürüm geleneksel program yapımlarından internette canlı etkinlik yayınına kadar her şey için eksiksiz bir bulut tabanlı yapım çözümü sunuyor.

Ödüllü ürünleri Viz Vectar Plus, Viz Engine, Viz Trio ve Viz Mosart’I tek bir hızlı, buluta kurulabilen çözümde birleştiren Vizrt, türünün en iyisi anahtarlama, gerçek zamanlı grafik, görüntü ve yapım otomasyon performanslarını, müşterilerin ihtiyaç duydukları yere getiriyor; bulut, uzaktan, yerel veya bunların her türlü karması.

Dinamik kurulum, esnek yapım

Vizrt Live Production yayıncıların ve diğer medya kuruluşlarının yapım gereksinimlerini karşılamak için daima doğru kaynaklara erişebilmelerini garantiliyor. Vizrt’in bulut yetenekli Customer Success ekibiyle hızlı kurulum ve AWS, Azure, Google gibi türünün en iyisi bulut veri merkezleri sayesinde, müşteriler kısa zaman içerisinde kurulum ve yapım gerçekleştirebiliyorlar. Bunların yanı sıra esnek yıllık ve aylık planlarla müşteriler ihtiyaç duydukları yerde ve zamanda bu araçları kurabilme esnekliğini kazanıyorlar.

NDI 5

Vizrt Live Production, hem WAN hem LAN ağlar üzerinden bağlantı, aynı senkronizasyonla tesiste ve bulutta çalışma, dijital ses sistemleriyle IP üzerinden ses bütünleşmesi, dünyanın her yerinden bir tarayıcıyla istenen kamerayı bir kaynak olarak getirebilme olanağı dahil en son NDI yeteneklerinin tamamından yararlanan dünyanın ilk yapım sistemi.

Vizrt ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 413 50 00 numaralı telefondan Arttek’i arayabilirsiniz.