Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > ZEISS Supreme Prime Lensler
ZEISS Supreme Prime Lensler
27.07.2021 10:38

ZEISS Supreme Prime lenslerin en önemli özelliklerinden birisi tutarlılık; tutarlı kapsama, renk sunumu, açıklık, boyut, ağırlık ve ergonomi. Bu ailedeki tüm lensler tam kareyi, hatta 46.2mm resim dairesiyle daha büyük sensörleri kaplıyor. ZEISS Supreme Prime lenslerin tüm seride renkleri birbirine eş ve hızlı T1.5 T-stop değerine sahipler.

Lenslerin tamamına yakınındaki küçük 95mm ön çap ile tüm ailede odak ve iris halkalarının standart olması, hızlı ve kolay donanım değişikliği sağlıyor. Küçük ve hafif tasarım sayesinde kolay ve rahat taşınıyor. ZEISS Supreme Prime lenslerin aşırı sıcaklıklarda bile son derece pürüzsüz odak dönüşü, çalışılması keyifli, kolay ayarlar sağlıyor.

ZEISS Supreme Prime lensler çalışılması kolay, değiştirilebilen yuva sistemine sahip. PL-mount’tan LPL-mount’a ve EF-mount’a hızla değiştirilebiliyor. Bu özellik geniş esneklik sunuyor ve günümüzün hızla değişen kamera piyasasında geleceğe dönük bir yatırım. Üç yuvanın her biri, ZEISS eXtended Data verilerini kameraya aktarmak için elektrikli bir arabirime sahip. 

Verimlilik ve güvenilirlik

ZEISS eXtended Data sette yoğun VFX kullanılan yapımlar ve iş akışları için önemli lens üstverileri sunuyor. Odak uzunluğu, odaklama mesafesi, T-stop ve alan derinliğiyle ilgili doğru bilgiler, kamera asistanının daha iyi çalışmasını sağlıyor ve dijital görüntü teknisyenini tahmine dayalı iş yapmaktan kurtarıyor.

ZEISS ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.