Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Barix Exstreamer M400 IP Ses Kod Çözücü
Barix Exstreamer M400 IP Ses Kod Çözücü
28.07.2021 12:10

Barix yeni Exstreamer M400 IP ses kod çözücüsünü sunuyor. Ses/görüntü profesyonellerinin gereksinim duydukları, tamamen yenilenmiş bir donanıma ve yeni bir yazılıma sahip.

Barix mühendisleri Exstreamer M400 kod çözücüyü geliştirirlerken şirketin 20 yıllık IP ses deneyiminden yararlandılar. Kod çözücü yüksek performanslı ses işlemeyle programlanabilir bir mimariyi, büyük tampon belleği, üç katmanlı güvenlik yaklaşımını, ve kolay kurulum için ücretsiz sistem yapılandırma aracı gibi geniş kapsamlı özellikleri bir araya getiriyor.

Exstreamer M400 fon müziği, anonslar, SIP/VoIP bütünleştirme ve acil durum bildirimleri gibi profesyonel AV uygulamaları için ideal. Aygıt RCA tipi konektörlerle stereo, line-level, analog ses çıkışı içeriyor ve MP3, AAC-HE, FLAC, PCM, Opus, Ogg Vorbis formatlarında akışların kodlarını çözebiliyor. Noktadan noktaya ve sunucu modlarında SIP ve güvenli SIP mekanizmalarını da destekliyor. 

Exstreamer ailesi güçlü ve güvenilirken uygun maliyetli kalabilmesiyle iyi biliniyor. Barix Exstreamer M400 ile bu gelenekleri sürdürüyor ve en son teknoloji standartlarını destekleyen, genişletilebilen ve kurulumu kolay bir kod çözücü sunuyor. 

Barix ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.