Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Shure DL4 DuraPlex Tümyönlü Suya Dayanıklı Minyatür Mikrofon
Shure DL4 DuraPlex Tümyönlü Suya Dayanıklı Minyatür Mikrofon
24.07.2021 14:34

DuraPlex minyatür yaka ve kafa takımı mikrofonları tutarlı, uzun ömürlü ve toza, kire, suya, tere karşı dayanıklı. Film, TV yayını, konuşma, tiyatro ve performans uygulamalarında profesyonel kalitede ses sunan DuraPlex günlük sıradan koşullar için ideal olup, zorlu ortamlarda mükemmel performans gösteriyor. İster yağmurda, ister güneşte, her anın sesini güvenle yakalıyor.

Yaka ve headset biçimlerinde alınabilen DuraPlex, IP57 sınıfı toza dayanıklılık ve su geçirmezlik sağlamak için yoğun testlerden geçirildi. Realite TV çekerken, profesyonel tiyatro turnelerinde ve her yerde, elektronik elemanlarla uğraşıp işleri yavaşlatmaya gerek bırakmıyor. Kumsalda bir yayın stüdyosunda olduğu kadar rahatça kullanılabilen DuraPlex, en yüksek ses standartlarına kadar çıkan doğal ve eksiksiz ses kalitesi sunuyor. 

İlk olarak ödüllü TwinPlex minyatür mikrofonla çıkan gelişmiş 1.6 mm Shure Plex kablo, ikinci bir koruyucu ceket rolü oynayan ikili bir yedek topraklama sayesinde rakibi olan kablolardan daha uzun süre dayanıyor. Sıfıra yakın bellek etkisi sunuyor, dolaşmıyor ve tamamen boyanabiliyor.

International Electrotechnical Commission (IEC) tarafından yayınlanan IP kodu, toza (ilk rakam) ve suya (ikinci rakam) karşı koruma düzeyini sınıflandırıyor. IP57 kodu, DuraPlex mikrofonu şu şekilde sınıflandırıyor:

5 (toz) – Aygıtın içerisine toz girişi tamamen önlenmiş değildir, fakat tatmin edici çalışmasını engelleyebilecek miktarda giremez.

7 (su) – Aygıt 1 metreye kadar derinlikte suda 30 dakika kaldığında zarar verebilecek miktarda su girişi mümkün değildir.

Shure ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.