Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Icareus Suite, Bulutun Kolaylık ve Ekonomik Verimliliği ile Özel Çözüm Olanaklarını Bir Araya Getiriyor
Icareus Suite, Bulutun Kolaylık ve Ekonomik Verimliliği ile Özel Çözüm Olanaklarını Bir Araya Getiriyor
23.09.2021 13:49

Icareus Suite Online Video and TV platform (OVTP) sayesinde içerik sahipleri, yayıncılar ve TV operatörleri isteğe bağlı görüntü (VoD), canlı görüntü akışı ve video etkinliklerini yönetebiliyor, paraya çevirebiliyor ve dağıtabiliyorlar.

Icareus Suite hem abonelik hem de işlemsel işletme modelleri için görüntü varlıklarını, kanallarını ve abonelerini yönetmek için eksiksiz bir bulut hizmeti. Icareus Suite Cloud küresel gereksinimler için bile yüksek kaliteli, ölçeklendirilebilir ve güçlü görüntü bulut ortamı sağlıyor.

Icareus Suite modüler olduğu için her müşteri kendine gereken özellikleri seçebiliyor. Açık arayüzlerle ve zengin yapılandırma seçenekleriyle tam olarak müşterilerin istedikleri görüntü platformunu sunuyor.

Görüntü dağıtımı tüm ağlarda ve uç aygıtlarda en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için optimize edildi. Icareus en iyi kalitede küresel içerik dağıtım ağlarının yardımıyla İskandinavya’dan Avustralya’ya kadar en iyi içerik kalitesi sağlıyor.

Kolay, hızlı ve ekonomik 

Bulut hizmetini kullanmaya başlamak için büyük projeler veya maliyetler gerekmiyor.

Esnek OPEX işletme modeli

Düşük kurulum yatırımları ve OPEX (operasyon giderleri) tabanlı işletme modelleri.

Çok yönlü paraya çevirme, işletme ve kazanç fırsatları

Reklamlar, abonelik, kredi kartı ödemesi, PayPal, ön ödemeli kartlar, çekler gibi çoklu gelir modelleri.

Çok geniş özellikler ve kullanım durumları

Merkezi görüntü barındırma, canlı akış, web seminerleri, Catch-up TV, zaman kaydırmalı TV, Re-start TV, isteğe bağlı görüntü (VoD) hizmetleri, izleme başına ödeme (PPW), ücretsiz, reklam tabanlı veya üst düzey ödemeli hizmetler içeren modüler bir platform. 

Modüler, marka değiştirilebilir ve özelleştirilebilir

Icareus Suite “herkes için tek çözüm” şeklinde değil, müşterinin gereksinimlerine göre modüler özelliklerin seçilebildiği bir sistem. Görüntü kullanıcı arayüzler, müşterinin markası gibi görünecek şekilde yapılandırılabiliyor.

Tüm ortamlar için görüntü oynatıcılar, kullanıcı arayüzleri ve uygulamalar

Tepkisel, gömülü ve markalı görüntü oynatıcılar ve video portalları mevcut. 

Görüntü ve canlı akış koruma

İçerik sahipleri bu içeriklerini korumak ve sadece kendi istediklerinde kullanılmasını sağlamak isterler. Bu Icareus Suite paketleme, kullanıcı yönetimi, kayıtlar ve IP bloklama ile yapılabiliyor. 

Görüntü içerik hakları

YouTube veya Facebook kullanmaktan farklı olarak, Icareus Suite görüntü bulutunu kullanırsanız görüntü yapmak için hep tüm haklara sahipsiniz.

Kalite ve güvenilirlik

Icareus dünyanın önde gelen bulut platformu, yazılım ve içerik dağıtım ağı sağlayıcılarıyla işbirliği yapıyor. Kalitesi birçok uluslararası televizyon kanalı ve operatörü tarafından mükemmel bulunuyor. 

Bütünleştirme için Open API arayüzler

Mevcut çözümler, MS, CRM, EPG, DRM gibi üçüncü firmaların platformları ile bütünleştirilebiliyor. 

Icareus çözümleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 474 09 27 numaralı telefondan Orsatek’i arayabilirsiniz.