Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > AJA PAK Dock |Pro Medya Okuyucu
AJA PAK Dock |Pro Medya Okuyucu
24.09.2021 13:38

AJA, USB-C bağlantılı yeni küçük boyutlu PAK Dock Pro medya okuyucusunu sunuyor. Harici güç kaynağı gerektirmeyen küçük boyutlu, “tak-çalıştır” tarzı aygıt, Apple ProRes ve Avid DNx dosyalarının AJA Ki Pro Ultra 12G dijital görüntü kaydedicilerden macOS veya Windows çalıştıran masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara aktarılmalarını kolaylaştırıyor. USB-C bağlantısı yoluyla en son USB 3.1 Gen 2 standardını destekleyen PAK Dock Pro, geniş uyumluluk ve çok yüksek veri aktarım hızlarını garantiliyor.

Yayın, yapım, post prodüksiyon ve ProAV ortamlarında PAK Dock Pro profesyonellere AJA PAK katı halli sürücülerde (SSD) kayıtlı dosyaları masaüstü veya dizüstü bilgisayarlara hızla ve kolayca kaydetmelerine imkân veriyor. Kullanıcılar çok hızlı kurgu, önemli görüntüleri öne çıkarma ve arşivleme için Ki Pro Ultra 12G’den PAK medya sürücüsünü çıkarıp PAK Dock Pro’nun içerisine yerleştirebiliyor, ve medya okuyucuyu USB-C yoluyla bilgisayarlarına takabiliyorlar. PAK Dock Pro, PAK 2000, PAK 1000, PAK 512, PAK 256, ve eski Ki Pro Ultra ile Ki Pro Quad ürünlerinde kullanılan PAK sürücüler dahil tüm AJA PAK sürücülerle uyumlu. 

AJA Başkanı Nick Rashby yorumlarını paylaştı: “Modern içerik yapımcılığında hız ve verimlilik çok önemli, ve piyasaya sürdüğümüz her ürün için bu özellikleri sağlamaya çalışıyoruz. AJA PAK Dock Pro kullanım amacı ve durumu ne olursa olsun medya aktarırken yıldırım hızında sonuçları ve geniş uyumluluğu garantilemek için en son USB-C bağlantısına sahip.

 AJA ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.