Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Banco Mediolanum Kurumsal OTT İçin VSN’i Tercih Etti
Banco Mediolanum Kurumsal OTT İçin VSN’i Tercih Etti
24.09.2021 13:37

Mediolanum Group’a ait İspanyol finans şirketi Banco Mediolanum, VSNExplorer teknolojisi sayesinde özel internet görüntü akışı platformunda uzaktan yayınlara izin veren, bulut ortamında bir merkezi içerik havuzu kullanıyor.

BMedTV’nin merkezinde VSNExplorer MAM

Banco Mediolanum 2003 yılından bu yana finansal danışmanlarını n deneyimlerini paylaşmayı, bilgi ve eğitim vermeyi hedefleyen şirket içi kurumsal bir televizyon kanalı. Bugün VSN çözümüyle bu kurumsal TV bir görüntü akış hizmeti vermenin ötesine geçerek, bulut ortamına kurduğu VSNExplorer MAM ile işlevlerini güçlendiriyor. VSN’in içerik yönetim yazılımı sayesinde sistemin yöneticileri içeriklerini doğrudan platformun içerisinde sezgisel ve merkezi bir şekilde kaydedebiliyor, kataloglayabiliyor, ön izlemeden geçirebiliyor ve yayınlayabiliyorlar.

Esnek, ölçeklendirilebilen, kapalı bir çözüm

Öte yandan VSN çözümü, %100 bulut ortamında kurulması, yazılım hizmeti (SaaS) anlaşması ve dış kaynaklı veri merkezi sayesinde Banco Mediolanum’un içerik gereksinimlerini karşılayan esnekliği de sağlıyor. Bu özellikler, donanım ve sunucu bakımı konusunda endişelenmeden birçok aygıttan VSNExplorer MAM’a uzaktan erişime imkân veriyor. 

VSN ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.