Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Anton/Bauer Titon Micro Küçük Boy Batarya
Anton/Bauer Titon Micro Küçük Boy Batarya
25.09.2021 18:04

Ağırlık ve boyun kritik, ama gücün en önemli olduğu durumlarda Titon Micro şimdiye kadarki en küçük 14.4V bataryada sinema tarzı kameraları saatlerce çalıştırmak için gereken enerjiyi sunuyor. İstikrarlı bir şekilde güvenilir 10A kesintisiz akım veren Titon Micro 150, RED Komodo kamerayı üç saatten fazla, Canon C100 ile Sony a7R gibi kameraları ise on sekiz saatten fazla çalıştırabiliyor. Dual Micro Plate ile bu çalışma süreleri iki katına çıkarılabiliyor ve kesintisiz güç için kamera çalışırken batarya çıkarılıp takılabiliyor, böylece olanlar bütün gün çekilebiliyor ve elektrik şebekesine bağlı kalmadan maceralara çıkılabiliyor.

Kameralar, monitörler, ışıklar için mini batarya

Tek bir çok yönlü Titon Micro batarya ile çok geniş kapsamlı yapım aygıtlarına enerji sağlanabiliyor. Gold-Mount ve V-Mount opsiyonları olan mikro yapı çantada az yer kaplıyor ve Canon C100 ile Sony Alpha serisi gibi kameraları mükemmel tamamlıyor. P-Tap portu ve hızlı şarj için bütünleşik Apple ID’li USB portu, kamera aksesuarlarına, monitörlere, LED ışık panellerine, vericilere, hatta uzun bir iş gününün sonunda telefona enerji sağlıyor.

5 adımlı akıllı LED kapasite göstergesi

Aniden kesilme olmadan, dakikasına kadar çekim yapmak planlanabiliyor. Titon Micro dahili akıllı 5 adımlı LED kapasite göstergesi üzerindeki butona dokunularak bataryanın durumunu gösteriyor. Uyumlu kameralarda kalan çalışma süresini vizörde dakikasına kadar veriyor.

İkili batarya mikro plakası

Opsiyonel ikili batarya mikro plakası ile tek bir normal boy 14V bataryayla aynı hacimde 300Wh’a kadar güç yaratılabiliyor. İki adet güçlü Titon Micro batarya bir arada takılabiliyor ve çalışırken çıkarılıp takılarak tüm gün kesintisiz çekim yapılabiliyor.

Anton/Bauer ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.