Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Danla Bilic Blackmagic Design Ürünlerini Tercih Etti
Danla Bilic Blackmagic Design Ürünlerini Tercih Etti
25.09.2021 21:03

Makyaj içerikli videoları ve vlogları ile tanınan Türk internet ünlüsü Danla Bilic, yeni stüdyo altyapısında Blackmagic Design ürünlerini tercih etti.

Yepyeni projelerle izleyicileri ve takipçilerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Danla Bilic, yeni stüdyosunda Blackmagic Design kameralarından “Pocket Cinema Camera 4K” modelini tercih ederken, Greenbox stüdyo çalışmaları için de Atem Mini Exteme modelini seçti. 

Konuyla ilgili konuşan Görüntü Yönetmeni Fuat Bey şunları söyledi: ”Bu seçimde, Atem Mini modellerinin, Pocket Cinema Camera 4K’yı uzaktan kontrol etme özelliği ve bu özellik sayesinde, Greenbox stüdyolarında istediğimiz renk tonunu rahatlıkla elde edebilmek çok etkili oldu. Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K, tam 4/3 boyut sensör, 13 adımlı dinamik aralık, HDR görüntüler ve düşük ışıkta üstün performans için 25.600’e varan çift native (baz)  özelliklerine sahip. Atem Mini Extreme ise, gerçek profesyoneller için geliştirilmiş bir switcher’dir. ATEM Mini Pro’da bulunan tüm özelliklerin yanı sıra; 8 HDMI girişi, 2 ayrı HDMI çıkışı, 2 USB portu ve bir kulaklık bağlantısına sahip. Ayrıca; 4 chroma keyer, resim içinde resim için, DVE, 2 medya oynatıcı ve 16 adede kadar görüntü sergileyebilen bir çoklu görüntüleyiciye sahip olması bizi mutlu etti. Bu süreçte yanımızda olan ve bizi yeni nesil teknolojilerle buluşturan 4K Promedya’ya çok teşekkür ederiz.

Blackmagic Design ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 222 00 30 numaralı telefondan 4K Promedya’yı arayabilirsiniz.