Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sony UWP-D Serisi: Güzel Görüntüler Güzel Sesi Hak Eder
Sony UWP-D Serisi: Güzel Görüntüler Güzel Sesi Hak Eder
22.09.2021 21:59

Yüksek çözünürlüklü içerikler norm haline geldikçe, video yapımcılarının kitlelere sürükleyici bir deneyim yaşatmak için güzel görüntüleri pırıl pırıl sesle birleştirmesi gerekiyor. UWP-D Serisi, saf sesi çabucak, güvenilir şekilde ve karışıklık olmadan yakalamanızı sağlar.

MI yuvası iletimiyle kusursuz ortaklık

Net, pırıl pırıl kablosuz ses yakalamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. UWP-D Serisi alıcılar, kamera ile alıcı arasında otomatik güç senkronizasyonuyla, gücün yanı sıra ses sinyallerini de taşıyan SMAD-P5 MI yuvası üzerinden Sony kameralara doğrudan takılır.

İstikrarlı RF alımıyla üstün ses

Tamamen dijital sinyal işlemeyle üstün ses kalitesinden faydalanın. Her zaman en güçlü kablosuz sinyale kilitli kalan alıcının çift çeşitlemeli kanal ayarlayıcısı sayesinde istikrarlı, güvenilir RF alımı sağlanır. Yani sinyal kaybı olmadan net, kesintisiz ses alınacağından emin olabilirsiniz.

Zahmetsiz tek dokunuşla kanal tarama

UWP-D Serisinin kurulumu hızlı, son derece kolay ve güvenlidir. Sadece bir düğmeye dokunmanızla UWP-D Serisi alıcı otomatik olarak net kablosuz kanalları tarar. Ardından tek dokunuşla NFC senkronizasyonu, alıcı ile vericiyi güvenli bir şekilde eşleştirir ve böylece net, temiz ses yakalamaya hazır olursunuz.

Eksiksiz ses paketlerini keşfedin

UWP-D21

Bel tipi verici paketinde UTX-B40 bel tipi verici ve URX-P40 alıcı bulunur.

UWP-D22

El tipi mikrofon paketlerinde UTX-M40 mikrofon ve URX-P40 alıcı bulunur.

UWP-D26

Bel tipi verici ve takılabilir verici paketinde UTX-P40 takılabilir verici, UTX-B40 bel tipi verici ve URX-P40 alıcı bulunur.

SMAD-P5 MI yuvasının ayrı olarak satıldığını unutmayın.

Hızlı ve kolay kanal kontrolü

Hızlı, güvenilir RF kanal ayarı içerik oluşturucular için olmazsa olmazlardan biridir. Sony’ye özel NFC SENK işlevi, frekans ayarında karmaşıklığı ortadan kaldırır. Birkaç saniye NFC SENK düğmesini basılı tutun; alıcı, uygun frekansı otomatik olarak tarar. Alıcının vericiye değdirilmesiyle, cihazlar zahmetsizce eşleştirilir ve istenen kanala kilitlenir.

Ergonomik tasarım

UWP-D serisinin daha düşük boyutu ve ağırlığı, taşınabilirliğin önemli olduğu uygulamalarda büyük fark yaratır. UTX-B40 bel tipi verici ve UTX-P40 takılabilir iletici, önceki modellere göre yaklaşık %20 daha küçüktür. URX-P40 alıcının SMAD-P5 MI yuva adaptörüyle birlikte uzunluğu, kompakt kameralar ve değiştirilebilir lensli kameralarla kolay uyum için büyük ölçüde azaltılmıştır.

Doğrudan bağlantı için çoklu arabirim

UWP-D Serisi alıcılar, SMAD-P5 MI (Çoklu Arabirim) yuva adaptörüyle uyumlu kameralara ve değiştirilebilir lensli kameralara takılabilir. Ses sinyalleri, kablo bağlantısına gerek kalmadan, doğrudan alıcıdan kameraya gönderilir. Alıcı, daha kolay güç yönetimi için alıcı açma/kapatma işlevini de kontrol eden kameradan doğrudan güç alır.

SMAD-P5’in kullanılması, URX-P40’ın dijital ses arabirimini destekler ve doğrudan dijital ses kaydıyla düşük parazitli, yüksek ses kalitesi sunar. Ayrıca kameralarla gelişmiş entegrasyon sağlayarak sahada daha iyi kullanım için vizörde ses bilgilerini gösterir.