Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Shure’un Açıkladığı Araştırmaya Göre Her Beş Kişiden İkisi İçerik Yaratıcı
Shure’un Açıkladığı Araştırmaya Göre Her Beş Kişiden İkisi İçerik Yaratıcı
25.10.2021 13:57

Bugün her zamankinden fazla sayıda insan podcast yaratarak, müzik yaparak, internette görüntü yayınlayarak ve oyun oynayarak yeteneklerini paylaşıyor. Shure’un uzun süredir çözüm ortağı olan Futuresource’un en son araştırmasına göre küresel ölçekte her beş kişiden birisi içerik yaratıyor. Ses içeriği yaratıcısı olarak nitelendirilen 40 milyondan fazla kişi, stüdyo kalitesinde ses gerektiren içerikler üretiyor. 

Kaliteli içerik üretmek için yaratıcıların en iyi kalitede sesi nasıl yakalayacaklarını anlamaları önemli. Bu nedenle geçtiğimiz yıl boyunca yaratıcıların %45’i ses iyileştirme için yeni donanımlara yatırım yaptı. Bu çok önemli kararı kolaylaştırmak için Shure herkesi kendi özel gereksinimlerine göre yönelten, takip edilmesi kolay bir görsel rehber hazırladı. 

MV7X Podcast Mikrofonu

  • Kimler için?:Podcast yayıncıları, internette görüntü akışı yapanlar, radyo sunucuları, ses arabirimli müzisyenler – hem profesyonel hem ev kayıt stüdyoları için mükemmel. 
  • Ses yalıtım teknolojili, kardioid ses alım paternli ve sadece XLR konektörlü MV7X podcast mikrofonu tüm ses arabirimleriyle uyumlu ve podcast yayıncıları ile müzisyenler için profesyonel bir çözüm.

MV88+ Stereo USB Mikrofonu

  • Kimler için?: Müzisyenler, ritim çalışanlar, seyahat eden yapımcılar ve ses mühendisleri. 
  • MV88+ Stereo USB mikrofonu vokalleri ve çeşitli müzik aletlerini doğrudan bir Mac veya Windows bilgisayara kaydedebilen küçük boyutlu, kolay kullanımlı ve çok yönlü bir mikrofon. Kullanıcılar ücretsiz ShurePlus MOTIV Desktop App uygulamasından yararlanarak çeşitli ses alım paternleri (Mono, Stereo, Bi-Directional, Raw Mid-Side) arasından seçim yapabiliyor ve kazancı, sınırlandırıcıyı, sıkıştırmayı, EQ ve monitör miksini ayarlayabiliyorlar. 

MV7 Podcast Mikrofonu

  • Kimler için?:Tüm içerik yaratıcıları, özellikle podcast yayıncıları, oyun oynayanlar, internette görüntü akışı yapanlar, bir mikrofon standı ile boom kolu sahibi olan müzisyenler.
  • MV7 podcast mikrofonu bilgisayarlarla ve profesyonel arabirimlerle kullanıma yönelik, hem USB hem de XLR çıkışına sahip bir dinamik mikrofon. MV7 bir USB’ye kolayca bağlanıyor ve böylece kullanıcılar ek özelliklerini keşfedebiliyorlar. Auto Level Mode özellikli MV7, ister kayıt ederken, ister internet akışı yayınlarken tutarlı ve kararlı bir çıkış düzeyi verebilmek için kazancı gerçek zamanda ayarlıyor. 

MV7 Podcast Kiti

  • Kimler için?:Podcast yayıncıları, oyun oynayanlar, internette görüntü akışı paylaşanlar ve eksiksiz bir çözüm paketi isteyen müzisyenler. 
  • MV7 podcast kiti modern yaratıcıların gerektirdiği çok yönlü çalışmalar için tasarlanan, “hepsi bir arada” tarzı bir çözüm. MV7 podcast mikrofonundaki ShurePlus MOTIV Desktop App, XLR ve USB bağlantıları, USB-A/USB-C kabloları ve Manfrotto PIXI tripodun aynısıyla yaratıcılar tüm gerekenlere bir arada sahip oluyor.

MV88+ Video Kiti

  • Kimler için?: Blog yayıncıları, kameramanlar, maceracılar, mobil içerik yaratıcılar. 
  • MV88+ video kiti her türlü akıllı telefonu, profesyonel düzeyde bir mobil ses ve görüntü donatımına dönüştürüyor. Kitte bir Manfrotto PIXI tripod, telefon kelepçesi ve yuvası, üst düzey uyumluluk ve bağlantılar için iOS ve USB-C kabloları var. MV88+ kiti yapılandırmak için ShurePlus MOTIV Audio veya Video App uygulaması indirilerek çeşitli ses alım paternleri arasından seçim yapılabiliyor ve kazanç, sınırlandırıcı, sıkıştırma, EQ ve monitör miksi ayarlanabiliyor.

Shure ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.