Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > Cinegy
Cinegy
16.10.2017 15:32

Cinegy TV Pack Yayın dağıtım Paketi

“Channel in a Box tarzı” eksiksiz başlangıç paketi, uygun bir maliyetle piksel mükemmelliğinde yayın dağıtımı için güçlü bir bütünleşik çözüm sunuyor. TV Pack playout, grafikler, kayıt, kodlama, kod dönüştürme, izleme, canlı yapım için Cinegy’nin üst düzey ürünlerini içeriyor: Cinegy Air PRO doğrusal playout ve stüdyo operasyonları yazılımı; Cinegy Capture PRO kayıt çözümü; Cinegy Type şablon tabanlı grafik yazılımı; Cinegy Multiviewer IP, SDI, alarm ve analiz çoklu görüntüleyicisi; Cinegy Live PRO yazılım tabanlı SDI ve IP görüntü mikseri; Cinegy Convert otomatik kod dönüştürme, alma ve dışa aktarma iş akışları yazılımı.

Cinegy Capture PRO

 

Gerçek zamanlı içerik akışlarının güvenilir biçimde kaydedilmeleri ve mümkün olduğunca kısa sürede işletmenin erişimine açılması gerekiyor. Cinegy Capture PRO sayesinde operatörler ağdaki herhangi bir yerde çalışmakta olan zengin bir istemci arayüzüyle çalışarak arşiv, kurgu ve uzaktan yönetim için gereken tüm sürümleri aynı anda üreten özel amaçlı kayıt yazılım hizmetlerini denetleyebiliyor. Cinegy Capture PRO kayıt kod dönüştürme işlemlerini tespit ediyor, malzemeleri kaydetme, tüm popüler formatlarda ve taşıyıcılarda kurgu veya web proxy’lerini üretme görevlerini birleştiriyor.

Cinegy Multiviewer

 

Uydulardan, kameralardan, playout aygıtlarından ve diğer yerel veya uzak kaynaklardan gelen akışların tümünün izlenmeleri gerekiyor. Cinegy Multiviewer bu sinyalleri analiz etmeden önce görüntülüyor ve tespit ettiği sinyal sorunlarını uyarılarla bildiriyor. Piyasada satılan IT cihazlarının üzerinde çalışan bir hizmet olan görüntü akışları, standart SDI kartları kullanılarak veya Ethernet yoluyla IP üzerinden alınabiliyor. MPEG-2, H.264, H.265 için Full 4:2:2 renkli 4K’ya kadar çözünürlükte kod çözme, MPEG ses, AAC-HE2, Dolby Digital / AC-3 kod çözmeyi destekliyor. Yakında Dolby E kod çözme özeliği de bir opsiyon olarak çıkacak.

www.cinegy.com

Önceki Makale
Cinedeck
Sonraki Makale
Cineo Lighting
En Çok Okunanlar
Dergi