Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Creamsource Vortex8 LED Işık Kaynağı
Creamsource Vortex8 LED Işık Kaynağı
22.11.2021 11:42

Creamsource 650W Vortex8; 1200W HMI ışığına rakip olacak güçte, çok çeşitli renkler, efektler ve güçlü aydınlatma için yapılmıştır. Vortex8 gün ışığında 14.000 lüks değeri, 2200 ila 15.000K renk sıcaklığı aralığı, tam RGBW spektrum LED’leri, tam renk/doygunluk kontrolü, %0 ila %100 karartma kontrolü ve 95’lik bir CRI/TLCI özelliklerine sahiptir.

RGB LED paneli, dayanıklı alüminyum ve teknopolimer yapıya sahip, sağlam bir yenilikçi tasarımla sunulmuştur. 128 gruptaki 512 güçlü LED dizisi, bir dizi SPOT lens kullanarak 20°’lik dar bir ışın açısı sağlar. Işık, renk, sıcaklık, dijital jeller ve efektlerin tam konfigürasyonunu sağlayan güncellenmiş bir CreamOS sürümüne sahiptir. Çerçevenin ön tarafında, bir jel, ürünle birlikte verilen difüzör paneli, petek veya diğer aksesuarları hemen bırakmanıza olanak tanıyan hızlı çıkarılabilen bir montaj parçası bulunur.

Arkadaki entegre düğme, LED ekran ve arama kontrollerine ek olarak, bağlantı seçenekleri arasında 5 pinli DMX giriş ve çıkışı, Bluetooth, Ethernetli entegre LumenRadio Timo iki anten ve bir USB Tip-A bağlantı noktası. Işık, kare hızlarını 5000 fps’ye kadar yüksek hızlarda eşleştirmek için ağır çekim kameralarla da senkronize edilebilir.

Armatür yerleşik bir güç kaynağına sahiptir, bu nedenle ayrı bir balast gerekmez. Birlikte verilen powerCON kablosu, ışığı takmanıza olanak tanır ve kullanıma hazırdır. Işık, dahili elektroniği nemden korumak için IP67 dereceli üç değişken hızlı fan tarafından serin tutulur ve sessiz bir set gerektiğinde uzaktan kapatılabilirler. 

Vortex8, 2x1 konfigürasyonda 650W yüksek güçlü RGB LED sistemidir ve bazı 1200W HMI sistemlerinin yoğunluğunu sunar çok parlak 14000 lükse ulaşır ve ultra dar 20° ışın açısına sahiptir.

Efektler ve dijital renk jelleri, en yeni CreamOS mimarisine ek olarak, sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sarılmış bir dizi yeni özelliğe sahiptir.

Vortex8, tüm hava koşullarına dayanacak şekilde inşa edilmiş ve tasarlanmıştır ve IP65 olarak derecelendirilmiştir. Vortex8, optimum termal verimliliğe sahip ultra sessiz fan tabanlı bir sistemdir. Fan sistemi ve soğutucu yerleşimi, çekirdek elektroniklerin sızdırmazlığını ve izole edilmesini sağlar.

Vortex8 ile kumanda protokolleri arasındaki etkileşim sonsuzdur ve çeşitli kablolu ve kablosuz kontrol seçenekleri sunar. Bağlantı seçenekleri arasında yerleşik LumenRadio TimoTwo, Ethernet, Bluetooth, 5 pinli DMX, Wi-Fi, USB Type-A ve Creamsource Aksesuar bağlantı noktası bulunur.

Yeni Vortex Serisi, CreamOS’ta sayısız yeni özellik, protokol ve bağlantı seçeneğini destekleyen, temelinde yeni yazılım mimarisi ile oluşturulmuştur. Sekiz bölgeyi kontrol etme ve eşleme yeteneği ile yeni özellik, kullanıcı deneyimini geliştiren yeni bir kullanıcı dostu arayüzüyle donatılmıştır.

Zarafet ve dayanıklılık göz önünde bulundurularak imal edilen Vortex8, alüminyum işleme ve PSU’nun yanı sıra entegre antenler ile bir teknopolimer infüzyonu ile yapılmıştır.

Creamsource ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 222 08 80 numaralı telefondan Cinetechnic’i arayabilirsiniz.