Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Venera Pulsar İçerik Kalite Kontrol ve Onayını Kolaylaştırıyor
Venera Pulsar İçerik Kalite Kontrol ve Onayını Kolaylaştırıyor
22.11.2021 11:34

Kullanıcı deneyimini ve iş akışı verimliliğini iyileştirmek için 4K, IMF, HDR ve diğer teknolojilerin kullanımıyla birlikte otomasyon ihtiyacı yaygınlaşıyor. Bu, daha fazla içerik doğrulama gereksinimlerine yol açıyor.

Pulsar, tutarlı içerik kalitesi sağlamanıza yardımcı oluyor ve dosya tabanlı QC ile ilişkili teknolojik ve operasyonel zorlukları basitleştiriyor. Artık iş akışınızdaki içerik türleri ve aşamalar arasında entegre QC gerçekleştirebilir, özel becerilere olan bağımlılığı azaltabilir ve mevcut kaynakları daha verimli kullanabilirsiniz.

En Hızlı - Her Pulsar Professional birimi, dört adede kadar eşzamanlı dosyayı doğrulayabilir ve bir HD dosyası, gerçek zamandan 6 kat daha hızlı, benzersiz bir hızda analiz edilebilir.

Yatırımdan En İyi Geri Dönüş - Pulsar lisans fiyatı, tüm yaygın görüntü/ses kodekleri için desteğin yanı sıra 32 çekirdeğe kadar kullanma (Pulsar Professional için) özelliğini içerir. Pulsar, daha düşük maliyetle daha fazla değer sağlar.

Çok Yönlü – Yayın ve uyarlanabilir bit hızı formatları desteğinin yanı sıra hızlı kontrol, sıralama ve derinlemesine kalite kontrolü gerçekleştirme özelliği ile Pulsar, en çok yönlü otomatik QC çözümü.

Kullanım Kolaylığı - Pulsar’ın sezgisel arayüzü, ekleme, kuyruktaki akışları yeniden sıralama ve analiz sonuçlarını gözden geçirme gibi hızlı işlemlere olanak tanır. Raporlar, akış bilgilerinin yanı sıra her akış için yeşil, sarı veya kırmızı başlık çubuğunu gösterir. Hata konumları için zaman koduyla birlikte kare çekimi mevcut.

Fabrika şablonları – Pulsar, Amazon Prime, Netflix, iTunes ve DPP gibi birçok yaygın dağıtım teknik özellikleri için hazır şablonlarla donatılmıştır.

4K Ready – Çeşitli çözünürlükler, formatlar ve renk uzayları desteğiyle Pulsar, 4K varlıklarınızı kontrol etmeye hazır.

Esnek ve Ölçeklenebilir - Pulsar’ın her birimi, eksiksiz analiz motorunun yanı sıra, diğer Pulsar yazılım kopyalarıyla arayüz oluşturma becerisini içerir ve ihtiyacınız olduğu kadar çok sayıda eşzamanlı dosya için bir papatya zinciri (seri halka bağlantı) ortamı kurmanıza olanak tanır.

JPEG-2000 – Fast JPEG-2000 opsiyonuyla JPEG-2000 işleme desteği, hızlı işlemeye izin veriyor.

IMF – CPL kullanarak IMF paketlerinin detaylı analizi. Pulsar, kompozisyon listesine dayalı olarak paket bütünlüğü kontrollerine, çapraz kontrollere ve ses/video taban bant kontrollerine izin verir.

HDR – HDR üstveri raporlama ve analizi (HDR 10/10+/Dolby Vision). Pulsar ayrıca HDR meta verilerinin gerçek videoyla karşılıklı kontrol edilmesini sağlar.

Uyarlanabilir Bit Hızı İçerik Analizi – DASH, HLS ve Smooth Streaming gibi formatlar için basit, bütünleşik analiz ve raporlama. Pulsar, yerel/SAN depolama içindeki veya HTTP URL’sindeki bildirim dosyaları üzerinde doğrudan çalışır.

Otomatik Düzeltme – Taşıyıcı düzeyinde bir dizi düzeltme özelliğiyle birlikte ses yüksekliği düzeylerinin otomatik olarak düzeltilmesi.

Yüksek Kullanılabilirlik – Pulsar yedekli olarak kurulabilir, böylece donanım arızası durumunda yedek bir Pulsar ünitesi otomatik olarak devreye girer ve 7 gün 24 saat çalışmayı garantiler.

Hızlı – Kural tabanlı hızlı içerik kontrolü ve sıralama. Rapid, insan müdahalesini önemli ölçüde azaltmak ve iş akışınızın genel verimini artırmak için derinlemesine QC gerektirmeyen aşamalarda kullanılabilir.

 • Büyük miktarlarda içeriklerin hızla onayı
 • Aynı kaynaklarla daha fazlasını yapabilme imkânı
 • Bloklanma ve aşırı yüksek ses gibi sorunların otomatik tespiti
 • 6x gerçek zamanlı HD analizi
 • HDR analizi (10/10+/Dolby Vision)
 • JPEG-2000 işleme
 • IMF analizi
 • 4K analizi
 • Resim dizisi
 • OTT içeriği için HLS/DASH analizi
 • Dil tanıma
 • Güçlü PSE analizi
 • İşleri izleme, önceliklerini değiştirme, duraklatma, kaldığı yerden devam ettirme ve iptal etme

Venera çözümleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 474 09 27 numaralı telefondan Orsatek’i arayabilirsiniz.