Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > ARRI SkyPanel LED Işıklarla Engineering Emmy Ödülü Aldı
ARRI SkyPanel LED Işıklarla Engineering Emmy Ödülü Aldı
22.11.2021 12:29

Television Academy, ARRI’yi SkyPanel LED yumuşak ışıkları teknik açıdan geliştirmekteki başarısı nedeniyle bir Engineering Emmy ödülüne layık buldu. 

Television Academy 73. Engineering Emmy Awards ödül töreninde ARRI’yi SkyPanel LED yumuşak ışıklar ailesinde yaptığı ilerlemeler sayesinde onurlandırdı. Los Angeles JW Marriott Hotel’de gerçekleştirilen gecede jüri, verimli ve çok yönlü, çoklu kontrol seçenekli ultra parlak LED ışık kaynakları ailesinin yapımlarda aydınlatma iş akışlarını kolaylaştırdığını ve artık televizyon sektöründe tamamen oturmuş olduğunu onayladı. 

ARRI için Engineering Emmy ödülünü ARRI Inc Satış ve Pazarlama Birinci Başkan Yardımcısı John Gresch kabul etti: “Bu gerçekten büyük bir onur. Özellikle Almanya Stephanskirchen’deki aydınlatma mühendislerimiz, Münih’teki yönetim ekibimiz olmak üzere dünya çapında tüm ARRI çalışanları adına bunun için Television Academy’ye teşekkür ederim.

Engineering Emmy ödülünü ARRI adına John Gresch kabul etti: “Bu gerçekten büyük bir onur”. (Copyright © Mark Von Holden/Invision for The Television Academy/AP Images)

ARRI’nin Münih’teki genel merkezinde Engineering Emmy ödülü için büyük heyecan yaşandı. SkyPanel ilk çıktığında ARRI Lighting Genel Müdürü olan ARRI Yönetim Kurulu Üyesi Markus Zeiler yorum yaptı: “Television Academy’nin bu çok özel takdiri için minnettarız. Bu saygın ödül, yıllardır SkyPanel ailesi üzerinde donanım ve yazılımla yorulmadan çalışan SkyPanel mühendisler ve tasarımcılar ekibinin sıkı çalışmalarını gösteriyor. SkyPanel film ve televizyon endüstrisi için aydınlatmadaki dijital devrime yardımcı olan, önemli bir atılım ürünü. Kalibre edilmiş, ayarlanabilen LED aydınlatma set aydınlatmasını önemli ölçüde değiştirerek, daha fazla yaratıcı özgürlük sağlarken zaman ve enerji tasarrufu kazandırıyor.

ARRI İşletme Birimi Aydınlatma Genel Müdürü Ivo Ivanovski ekledi: “Sadece Television Academy’ye değil, yapımlarında ve stüdyolarında SkyPanel’e güvenen birçok müşterimize de teşekkür etmek istiyoruz. Film çekenlerin ve aydınlatma tasarımcılarının SkyPanel’i ‘endüstrinin yük beygiri’ olarak adlandırdıklarını sık sık duyuyoruz. Yazılım özellikleri ve aksesuarlar, müşterilerimize yatırımlarının değerini korumakta yardımcı oluyorlar. Onlardan gelen geri bildirimler bize yıllar içerisinde ürünlerimizi sürekli geliştirmemiz için ilham verdi ve gelecekte de itici gücümüz olmaya devam edecek.

ARRI’den Markus Zeiler: “Television Academy’nin bu çok özel takdiri için minnettarız. Bu saygın ödül, SkyPanel mühendisler ve tasarımcılar ekibinin sıkı çalışmalarını gösteriyor. (Copyright © ATAS/NATAS)

ARRI SkyPanel 2015 yılında çıktığında dünya çapında televizyon ve sinema yapımlarında hemen benimsendi ve canlı etkinlikler, moda defileleri ve sanat sergileri için sayısız stüdyoda kullanılıyor. SkyPanel ile aydınlatılan dikkat çekici programlar arasında dört kez Emmy ödülü kazanan “Ted Lasso” (Apple TV+), Netflix dizisi “Dark” “The L Word: Generation Q” (Showtime), “First Ladies” (CNN) ve “Genius: Aretha” (National Geographic), bol ödüllü film “Blade Runner 2049”, son iki “Star Wars” ve daha niceleri var. 

Television Academy 73. Engineering Emmy Awards ödül töreninde ARRI’yi SkyPanel LED yumuşak ışıklar ailesinde yaptığı ilerlemeler sayesinde onurlandırdı. (Copyright © Jordan Strauss/Invision for The Television Academy/AP Images)

Television Academy Engineering Emmy Awards ödüllerini yaptıkları teknik ilerlemelerle mevcut süreçlerin geliştirilmesine veya televizyonun kayıt, yayın ve algısına önemli katkıda bulunan kişilere, şirketlere ve kuruluşlara veriyor. 

ARRI ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.