Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > LYNX Technik HDR Evie+ ve Testor Yapılandırmaları İçin greenMachine Özelliklerini Zenginleştirdi
LYNX Technik HDR Evie+ ve Testor Yapılandırmaları İçin greenMachine Özelliklerini Zenginleştirdi
26.11.2021 15:56

Modüler sinyal işleme arabirimleri üreten LYNX Technik, ödüllü greenMachine adlı platformundaki yazılım uygulamalarından ikisi için özellikleri yükseltti.

LYNX Technik güçlü ve yüksek kaliteli platformları üzerinde müşterilerine ve çözüm ortaklarına zengin özelikler sunmak için ürünlerinin kullanışlılıklarını ve işlevlerini sürekli geliştirme yaklaşımını benimsiyor.

greenMachine HDR Evie+ gerçek zamanlı kesimli ve dinamik HDR – SDR çevrici uygulamasında artık 3G SDI çalışma modu var. Bu çalışma modu, greenMachine HDR Evie+ uygulamasının orijinal özelliklerinin bir parçası olan 4K UHD tek kanallı çalışmayı tamamlıyor. HDR Evie+ HDR – SDR çevirici, tipik olarak canlı spor ve haber yayınlarında bulunan hızlı hareket eden ve yüksek kontrastlı görüntüler içeren, üst düzey ve kestirilemeyen içerikler için özelikle uygun. 

Ses ve görüntü test sinyalleri üreteç uygulaması greenMachine Testor, AV Sync Analyzer özelliğiyle zenginleştirildi. Bu yeni özelik ses ve görüntü zamanlamalarını ve gecikmelerini ölçüp doğrulayarak, operatörlere eşleşmeyen ses/görüntü (AV) zamanlarını belirleme imkânı veriyor ve ses kanallarının arasında değiş tokuş olup olmadığını belirliyor. Bir 4K/UHD ve dört kanallı 3G SDI aygıtı olan Testor, test ve sorun giderme gibi çeşitli stüdyo içi ve saha kullanım amaçları için farklı tiplerde sinyaller ve frekanslar üretiyor. 

LYNX Technik ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.