Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Anton/Bauer DIONIC 26V Gold Mount Plus Yuvalı Pil
Anton/Bauer DIONIC 26V Gold Mount Plus Yuvalı Pil
25.05.2022 09:04

DIONIC 26V pil sistemi, günümüzün yüksek sinematografi standartlarını karşılamak için gereken yüksek performanslı prodüksiyon donanımlarına enerji sağlamak için tasarlanan özel bir çözüm. 300Watt’ın üzerinde tutarlı güç sağlamak için sürekli 12A akım sunan 26V pil sayesinde, büyük LED paneller daha uzun süre çalıştırılarak saatlerce en yüksek yoğunlukta yaratıcı aydınlatma ortamı oluşturulabilir ya da çok yüksek güç tüketen sinema kameraları veya yüksek hızlı sinema kameraları çalıştırabilir.

Yüksek performanslı kameralar ve ışıklar için sürekli güç

Kesintisiz, daha fazla güç

Sürekli bir 12A akım çekiş sağlayan DIONIC 26V, 300W’ın üzerinde sürekli güvenilir güç üretir. Çift voltajlı piller gibi akımda düşüş olmadan, hassas üst düzey kameralar ve ışıklar, stres veya ani kapanmalar yaşanmadan, maksimum güç çekebilirler. 14V pillerden daha hızlı şarj ile birlikte uzun çalışma süreleri sayesinde DIONIC 26V sistemi, pahalıya mal olan kesinti süreleri olmadan, daha fazla üretkenlik için daha az pille kameraları ve ışıkları tüm gün boyunca sürekli olarak çalışır durumda tutabilir.

Güvenilir prodüksiyon planlaması için doğru bilgiler

Akıllı bilgi

Kusursuz ve tutarlı çıktı sağlama hedefiyle tasarlanan DIONIC 26V piller, çalışma sürelerini çift voltajlı pillerden daha doğru tahmin eder. Gold Mount Plus yuvası, doğru hesaplamalar için kamera ve ışıklarla en güvenli elektronik iletişimi sağlar ve endüstrinin en güvenilir kapasite göstergesi sayesinde sette aniden enerjisiz kalma olasılığını ortadan kaldırır.

Uzun süre dayanma için güçlü üretim

Dışı sağlam, içi gelişmiş

Her türlü hava koşulunda profesyonel set yaşamının zorluklarına dayanacak şekilde tasarlanmış sağlam malzemelerle üretilen, kameralara ve ışıklara güvenli montaj sağlayan Gold Mount Plus yuvalı DIONIC 26V, sinema endüstrisindeki en güvenilir güç kaynaklarından birisi. Özel 26V tasarımı, pil ömrünü uzatmak için aşırı voltaj, kısa devre ve ısıya karşı korumalı birinci sınıf hücreler sayesinde enerjiyi çift voltajlı pillerden daha verimli bir şekilde yönetir ve tüm kullanım ömrü boyunca aynı tutarlı, güvenilir enerjiyi sağlar.

Bağımsız pillere hafif ve küçük bir alternatif

Sette ve uçakta güvenli

Işıklar ve kameralar için opsiyonel olarak satın alınabilen çift destek sayesinde DIONIC 26V piller, çalıştırdığı aygıttan ayrı duran bir pile bağlanmadan ve sette ayak bağı kablolar olmadan, daha fazla portatiflik sağlayan küçük ve hafif yapılarında 500 Wh’e kadar güç sağlayabilirler. İhtiyacınız olan her yerde 26V güç sağlayan DIONIC 26V 99Wh piller, UN38.3 IATA lityum-iyon pil yönetmeliklerine uygunluk için güvenlik sertifikalılar.

Anton/Bauer ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.